Skocz do zawartości

Ban w G


Czachapl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Norma też mi poleciały stare domenki. Nic nowego.

K jak to norma? dzis mi moja domena spadla - 2 lata w sieci, non stop w top3, na bardzo konkurencyjne hasla, tu nie ma mozliwosci spadku ot tak sobie o kilka oczek, bo konkurencja mnie wyprzedza, bo jest za duza roznica pomiedzy miejscami i przeskoczyc o jedna pozycje wyzej to trzeba sie naharowac!

Myslalem ze tej domeny juz nic nie ruszy! przeszla juz chyba przez wszystko;) Od conajmniej roku niezaleznie od przykladanej sily nic jej nie ruszalo.... myslalem ze jest nie do zdarcia a tu dzis... patrze i nie ma strony glownej:> i szukam przyczyny...

I tak sobie mysle - bo tworze nowa wersje tej strony - programista ktory ja tworzy - udostepnil wersje robocza w internecie z identycznymi metatagami - i google ja zaindeksowal... i sie zastanawiam czy to moze miec wplyw (czy google uznal to za duplicate content) na dzisiejszy spadek;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że poleciała mi taka domena 3 tygodnie temu ot tak sobie. Wróciła 4 dni temu i znowu poleciała.

Tak więc jest norma jakbyś dokładnie czytał to byś wiedział, że w ostatnim czasie poleciało wiele stron które siedziały w top1.

A przy windeksowaniu strony głównej leci się na wszystkie frazy. Czyli nic nowego, o czym jest mowa przynajmniej od miesiąca.

Linkuj dalej, czekaj a strona wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też poleciała dzisiaj główna razem z kilkoma podstronami reszta została mam za karę :tancze:

domena ma niecałe pół roku.

Mam nadzieje że wróci :rolleyes:

Tydzień temu dodałem adsense

W innych dc mi pokazuje, ale na odległych pozycjach

Może, rzeczywiście zbliża się aktualizacja PR to jak zaćmienie słońca.

Tylko dlaczego naszym kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem tym narzędziem:

https://diwi.pl/sprawdzanie_pozycji/

W innych DC jestem widoczny na 13 pozycji.

Wnioskuje z tego ze nie dostałem bana tylko z bliżej nieznanych (a może ktoś wie czemu wyleciałem) przyczyn wyleciałem sobie od tak z indeksu.

Czy dobrze myślę??

PROSZę O POMOC ja wyleciałem z wszystkich DC co to oznacza i co mam robic zeby wrócić

co mam robić co mam robić tyle czasu na marne???

Lustra magazynowe - Firma "Szymkowiak" - lustra przemyslowe

sklep-nurkowy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyzej: Linkuj dalej, czekaj a strona wróci.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo podobny problem - www.uslugidoradcze.com.pl - wyleciala strona glowna, index.html, a razem wszystkie frazy, na ktore ta strona byla pozycjonowana ... klient sie piekli, dodatkowo w tym czasie (poacztek stycznia) byly jakies jaja z domenami zafundowane nam przez nieswiadomego administratora.

trzymam kciuki, linkuje i czekam az ten index wroci, aczkolwiek co powiedziec przerazonemu klientowi? any ideas?

rysunek, malarstwo, nauka rysunku, szkoła rysunku, kurs, architektura

usługi dla firm, doradztwo, uslugi doradcze, consulting, biznes

katalog stron WWW, Katalog stron, katalog SEO, linki bezpośrednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo podobny problem - www.uslugidoradcze.com.pl - wyleciala strona glowna, index.html, a razem wszystkie frazy, na ktore ta strona byla pozycjonowana ... klient sie piekli, dodatkowo w tym czasie (poacztek stycznia) byly jakies jaja z domenami zafundowane nam przez nieswiadomego administratora.

trzymam kciuki, linkuje i czekam az ten index wroci, aczkolwiek co powiedziec przerazonemu klientowi? any ideas?

A napisali przynajmniej, dlaczego wyleciała ? czy poprostu znikła z indexu ?? kciuki to za mało, moja strona została wyindeksowana już sporo czasu temu wypadła ze spisu, zgłosiłem do nowej ideksacji, a nawet weryfikacji przez narzędzia google, ciągle nowe linki, itd, itd, itd i nic, i tak czekam już 2 miesiące ................. zaczekam jeszcze miesiac jak nie wróci to pozostaje zakup nowej domeny i pozycjonowanie jej od nowa, bo nie sadze aby po 3 misiacach wróciał.......

Dla mnie jasnym faktem jest jest google tępi pozycjonowanie bo traci pieniądze, a chce zarabiać na kampaniach swoich reklamowych adwords, i bedzie kasowało i wyindeksowywało strony znajdujące się w czołówkach nawet za byle kropkę złą w kodzie, ONI SA PANAMI to ich wyszukiwarka i robią co chcą, wazne aby "trzepać kasę" i to aby ONI ją trzepali, a nie ludzie za pozycjonowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jasnym faktem jest jest google tępi pozycjonowanie bo traci pieniądze, a chce zarabiać na kampaniach swoich reklamowych adwords, i bedzie kasowało i wyindeksowywało strony znajdujące się w czołówkach nawet za byle kropkę złą w kodzie, ONI SA PANAMI to ich wyszukiwarka i robią co chcą, wazne aby "trzepać kasę" i to aby ONI ją trzepali, a nie ludzie za pozycjonowanie...

Bzdury opowiadasz. Google nie traci pieniedzy ale czerpie korzysci z dzialalnosci pozycjonerow. To m.in. my nakrecamy ta cala googlomanie, adwords, adsense, kampanie reklamowe, uswiadamianie uzytkownikow na temat marketingu internetowego itp. To jest taka symbioza - my czerpiemy z tego korzysci, ale korzysci czerpie rowniez google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakinter: święte słowa. Dodatkowo, im bardziej obłożony top, tym lepiej komuś pakować w boksy (a na tych google kosi kasę). Gdyby nie pozycjonerzy, G zarabiałoby grosze z reklam.

EDIT: gramatyka :D

"Bestia najgorsza zna nieco litości, lecz ja jej nie znam, więc nie jestem bestią" - William Shakespeare, Richard III.

Gido.pl Must.pl Kokai.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też poleciała całkowicie 6-letnia strona (główna i posdstrony), ale mimo to na wszystkich Dc da się sprawdzić PageRank, więc chyba to nie jest ban... Ta sytuacja trwa już jednak ok 1,5 miesiąca, więc dosyć długo.

Zdążyłem nawet wysłać żądanie ponownego uwzględnienia i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności