Skocz do zawartości

[prywata] opinie o monitorach panoramicznych


Buncol

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj,

Jeszcze miesiąc temu stałem przed podobnym dylematem (poszukaj w tym dziale mojego tematu nt. monitorów panoramicznych).

Jak już dostałem swoją iiyamę (E1900WS) to do "zwykłego" LCD nie wrócę. Naprawdę o wiele wygodniej się pracuje w takiej rozdzielczości, wszystko ejst w zasięgu wzroku.

Generalnie - POLECAM!

Pozdrawiam,

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam LCD Sony 19", nie pamiętam już modelu, ale naprawdę dobrze się na nim pracuje i ogląda TV [mam podczepioną cyfre+]. Jechałem z myślą zakupu panoramki bo podobno fajnie się kod pisze, po lewej stronie edytor a po prawej podgląd :) Ale jak zobaczyłem tego soniacza i obraz jaki oferuje to uległem temu i jestem zadowolony z wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buncol - m.in z powodu na markę oraz gwarancję na pixele, jeżeli w ciągu 2 tygodni od daty zakupu wyskoczy ci chociaż jeden to jest duża szansa, że ci wymienią monitor. :)

Monitor kupiłem "po znajomości", ale widzę, że w komputroniku są.

Pozdrawiam,

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli w ciągu 2 tygodni od daty zakupu wyskoczy ci chociaż jeden to jest duża szansa, że ci wymienią monitor.
Wymienili mi od reki na nowy. Jednak było to 4 dni po zakupie. Sprzedawca powiedział że mam 3 miesiące na piksel, ale nie znalazłem takiej informacji w karcie gwarancyjnej.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na wakacje kupię panoramiczny 21.1" Eizo S2110W, najnowszy model. Wygląda wybornie. Teraz mam standardowy 19'' Eizo L768 i trochę już mi mało miejsca jest na ekranie. Jednak panorama jest bardzo przydatna do pracy w kodzie (o filmach nie wspominając;)). Powyżej 21'' to już chyba tylko na ścianę...

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej to mi zalezy do pracy graficznej niz zabawy z kodem

?!? czyli robienie grafiki to już ciężka praca, a bycie programista to zabawa jak w lunaparku? :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności