Skocz do zawartości

[prywata] opinie o monitorach panoramicznych


Buncol

Rekomendowane odpowiedzi

Do grafiki a w szczególności do obróbki zdjęć to w ogóle LCD się średnio nadaje. Mam panoramie w lapie i tak filmy, Internet, kodowanie, super gry i grafa średnio gry się rozpadają a grafa potrafi być zdeformowana. No i jednak większość jedzie na standardowych monitorach i ciężko jest podejrzeć jak wygląda dany laj na pełnym ekranie. Generalnie najlepiej mieć 2 LCD panoramę i CTR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!? czyli robienie grafiki to już ciężka praca, a bycie programista to zabawa jak w lunaparku? mad.gif

Można tak to nazwać :angry:

Wiem, że LCD się zbytnio nie nadają do prac graficznych, ale nie chciałbym wstawiać wielkiej 19 CRT do biura :/

Najbardziej to mi chodzi czy wlasnie do prac graficznych lepszy jest zwykly LCD czy panoramiczny

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to mi chodzi czy wlasnie do prac graficznych lepszy jest zwykly LCD czy panoramiczny

jeśli chodzi o kolory do netu to wszystko jedno (crt czy lcd) - odbiorcy Twoich prac mają najróżniejsze monitory i każdy będzie widział tak naprawdę co innego :unsure:

jeśli zaś o wygodę chodzi, to postaw sobie 2 monitory spięte w jedną kartę i np praca w photoshopie stanie się arcyprzyjemna ;) edycja na jednym, panele na drugim - sama radość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności