Skocz do zawartości

Zakup oryginalnego Win XP


Sebek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawia mnie czy wykorzystywanie tego typu systemów:

https://allegro.pl/item152911454_windows_xp...wy_express.html

Jest zgodne z przepisami i wszelkimi regulacjami prawnymi odnośnie oprogramowania. Posiadam komputer della. Naklejka już na nim widnieje, ale nie mam płyty instalacyjnej. Czy te systemy przypisane są do danego komputera - widzę, że na obudowie jest kilka oznaczeń.

Będę wdzięczny za wszelkie informacje - chce być w pełni legalny, zadnych kombinacji wiekszych - po prostu skoro to legalne dla każdego della, to wole te 100 zł dać mniej ;-)

Pozdrawiam!

pozdrawiam, Sebek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodnie ze zdjęciem jakie tam zamieszczono, to system jest przeznaczony tylko na wybrane modele nowych komuterów! Więc sprzedaż na allegro jest trochę naciągana ja na moj gust ;)

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż jako taka będzie naciąganiem, z tym się zgodze. Ale w razie ew. kontroli - naklejka jest, oryginalne CD będzie, a na przykład nie będzie FV, czy paragonu. Ma ktoś jakieś doświadczenia w tej kwestii?

pozdrawiam, Sebek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez mam pytanie odnosnie paragonu: jesli oprogramowanie bede mial z jakiejs gazety, do ktorej nie bede mial paragonu?

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak kupiłeś oprogramowanie zanim wymyślono paragony? Dowód zakupu może przesądzić na twoją korzyść, w przypadku podejrzenia o piractwo, nie jest wymagany do licencji (nośnik, licencja papierowa, książeczka).

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety aukcja juz usunieta

:(

paragon jest tylko posredni liczy sie licencja i zapis w niej

jesli pisze ze do nowego kompa to tylko do nowego (jesli kupisz ja na allegro wtedy to jest ona juz nie wazna)

jesli szukasz to XP dostaniesz w kazdym sklepie za jakies 300 i wtedy jestes pewny swego

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche sie podepne

ja mam troche inny problem

coś mi brat nakombinował w kompie i musiałem go dać do serwisu bo ani go włączyć sie nie dało, ostatnio robie aktualizacje, a tu gdy zainstalowałem aktualizacje to mi wyskakuje okno że mam pirackie oprogramowanie przekierowanie na strone microsoftu i tam komunikat że jak nie nabęde oprogramowania orginalnego to problem, cały czas miałem na pasku zadań ikone z ktorej co 2 minuty pojawiał sie dymek ze mam pirata wiec chcąc nie chcac usunąłem aktualizacje i nie mam już tego komunikata, ale jest sprawa bo jak bym miał kontrol to mam problem a wszystko przez serwis bo zrobili mi format i nagrali pirata a teraz im tego nie udowodnie bo to było jakieś 3 miechy do tyłu, co z tym fantem moge zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietny serwis jak potrafi tylko formaty walic :) klient nasz pan przyszedl z winzgroza i wyszedl z winzgroza a kogo obchodzi ze ma key jak pol polski :) ja bym lepiej sprawdzil czy czasami na twoim serialu nie jedzie teraz inny szczesliwiec po serwisowaniu w tym sklepie :o

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności