Skocz do zawartości

czy warto kupic www.foteczka.net?


Rekomendowane odpowiedzi

jestem zaskoczony co do waszych obliczen (chodzi mi tu o mnozenia przez 3-4-5 lat)

Ja cały czas myslałem ze wartosc = zysk z miesiaca * 6 miesiecy (ale oczywiscie to sa moje spostrzezenia)

Znam firme która sie sprzedała za zysk z miesiacz * 24 ale to była firma w realu!! a nie w necie

Ale wszystkie wypowiedzi cenie i ucze sie id nich.

ps Patrzcie ktos dał 2500 zł:rotfl:!

www.kupserwis.pl - Giełda stron wwww. Kup, sprzedaj swoją strone www za darmo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja szukam perełek, tj. kasa zainwestowana w serwis zwraca się po 1-3 miesiącach. Jeśli ma się zbyt na reklame to można powiększyc kilkanastokrotnie zyski z serwisu. Jak się szuka takich perełek? chyba nikt Ci na to pytanie nie odpowie z wiadomych przyczyn.

Jeśli chodzi o stope zwrotu to przy jej ustaleniu patrzy się na czas/koszta utrzymania serwisu na zdrowym poziomie. Są serwisy, którymi wogóle nie trzeba się opiekowac i zużywają mało transferu. Taki serwis opłaca się kupic nawet jeśli inwestycja zwróci się po dwoch latach koncze pisac bo klawa mi cos nie dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się nad zakupem tego serwisu w opcji "kup teraz".

Serwis zarabia na bank te 900 zł bo sam płaciłem ostatnio za kampanie reklamową w nim 750 zł więc te 150 na pozostałych reklamach na pewno ma...

Kontaktowałem się ze sprzedawcą i uzyskałem informacje, że serwis sprzedaje z powodu wyjazdu ponieważ nie będzie mógł się nim opiekować.

Moim zdaniem serwis jest wart swojej ceny, wystarczy mały nakład pracy włożony w reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koczkodan: Jak trafiłeś na ten topic? Może reguralnie odwiedzasz te forum i właśnie postanowiłeś się zarejestrowac i zareklamowac ten serwis? Hmmm kupiłeś kampanie reklamową za 750zł a kiedy serwis jest na sprzedaż za 2k to go nie kupisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie reklamuje żadnego serwisu!

zarejestrowałem się tylko po to żeby napisać jakie bzdury tu piszecie...

przecież nikt Wam nie każe kupować!

ja właśnie mam zamiar go kupić i szczerze mówiąc nie obchodzą mnie Wasze dziecinne opinie.

jeżeli ktoś wie jak rozwinąć serwis to to zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to żenujące bo jeżeli zdecydowałeś się na ściemy to trzeba było bardziej zakombinować z ukryciem się. A tak to może wyjaśnisz dlaczego kupujesz kampanie we własnym serwisie? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

750 zeta przy prawie zerowej odwiedzalności i pokemonow/dresiarsko targecie ??woow gratuluje opłacalności inwestycji :rotfl:

P.S.

nie chcesz przeprać 7,5 K przy nieco większej odwiedzalności ? :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności