Skocz do zawartości

czy warto kupic www.foteczka.net?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

bardzo amatorskie podszycie, mogłes chociaż wymyśleć oryginalny powód sprzedazy, a nie ten oklepany od lat wyjazd

Moze faktycznie wyjezdza - w obawia, ze nabywca serwisu bedziew go scigac po zweryfikowaniu statystyk i zarobkow ;)

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie najlepsze jest to iż na fraze foteczka jest na 2 pozycji ;)

na ta fraze to nawet ten towic dało by się wypozycjonować i przebić pozycje tej strony :P

jak dla mnie można by to kupić dla domeny jej nazwy kwestia czy jest ona az tak atrakcyjna aby dac taka kase gdy nowa mozna kupic za max 24 zl

statystyki jak mowia tu obecni to sciema - przy takiej ilości powinien zarabiac wiecej jesli ma reklamodawców i jeszcze jakies platne opcje - chyba ze ma serwis na dedyku i placi 10k na miecha a ma przychod 11750 na miecha

to wtedy ma zysk na miecha 1750 :winko:

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis jak serwis, i nie wierze aby zarabiał 900 zł miesięcznie z taką ilościa userów. Nie jest jakos specjalnie pozycjonowana w wyszukiwarkach co również wpływa na jakość zarobków.

Dobra sciema nie jest zła ... chociaż osoba znająca się na serwisach z najwiekszego bagna zrobi coś dobrego :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis jak serwis, i nie wierze aby zarabiał 900 zł miesięcznie z taką ilościa userów. Nie jest jakos specjalnie pozycjonowana w wyszukiwarkach co również wpływa na jakość zarobków.

Dobra sciema nie jest zła ... chociaż osoba znająca się na serwisach z najwiekszego bagna zrobi coś dobrego :D)

Jesli naprawde by zarabial 900zl na miesiac, to czemu sprzedawac taka strone? Brak sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi sie na aukcji info dotyczace statystyk:

cyt uwaga zaczynamy:

"Statystyki:

Niestety używałem doś trefne staty ze STAT4U które padły ;)"

Ale prawde mówiac zarobki w granicach 900zł miesiecznie nie sa rewelacja ?? ale na pewno nie jest czymś tragicznym - bo naprawde to dobra sumka :o)

Moge sie mylić ale serwis nie ma taki zły ;)) ( fajne zdjecia niektórych osób ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Statystyki:

Niestety używałem doś trefne staty ze STAT4U które padły "

Chyba przeczytał ten temat i sie glupio tlumaczy...
Moge sie mylić ale serwis nie ma taki zły ) ( fajne zdjecia niektórych osób )

Chcesz to Ci podam linki gdzie możesz obejrzeć naprawdę "fajne" zdjęcia ;)

Kolejne podejście pana Łukaszko po między innymi vip4.pl do e-biznesu

To nie było vip4.pl tylko 3vip.pl. Widziałem na forum Wh jak chciał sprzedać za 120zł bodajże i chyba mu sie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyh ...

Chcesz to Ci podam linki gdzie możesz obejrzeć naprawdę "fajne" zdjęcia

Z checia bym skorzystał ale wprowadzam własny monopol na możliwość oglądania zdjęć :)

Co do sprzedaży ... trzeba umieć się sprzedać, tylko droga jaką ludzie wybierają czasami jest idiotyczna, idąc pod góre

nie zważając na pewne drogowskazy ... które są kluczem uczciwości ?? // Raczej nie, ale zbyt duża fantazja, która posługuje się sprzedawca jest jego przekleństwem które skazuje go na porażke .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, zamykam tą wredną prowokacje :) Autor tematu chyba dostał wyczerpującą odpowiedź czy warto kupić taki serwis, a właściciel serwisu się porządnie skompromitował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności