Skocz do zawartości

Dalem na kazda podstrone inny tytul i 600miejsc w doł


maritos

Rekomendowane odpowiedzi

Dalem na kazda podstrone inny tytul i spadłem 600miejsc w doł

dlaczego

moja strona to www.kasioorka.prv.pl

miała 78 pozycję na frazę zarabianie w interencie

3 pozycje na frazę praca dla nieletnich

i wszystko wpiz** \

Dlaczego Spadłęm o tyle miejsc cczy to wogóle możeliwe przecież wporównaniu do innych serwisów to powinienem być 10-20 miejsce

Lustra magazynowe - Firma "Szymkowiak" - lustra przemyslowe

sklep-nurkowy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobny problem, tez zroznicowalem title na podstronach, zmienilem lekko meta i przebudowalem strone na divy, no i podobnie dramatyczny spadek... strach cos ruszac na stronach:/

chyba ze w moim przypadku jest jakas inna przyczyna, sprawe opisalem tutaj jakby co: https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=29162

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu na początku pozycjonowałem alias "no koments". Pod jedna frazę nadal jest wyżej niż domena.

Miałem również na wszystkich podstronach ten sam title ze słowem kluczowym, na które pozaycjonowałem alias, jak pozamieniałem tytuły podstron to alias lekko zleciał, ale to prawdopodobnie z innej przyczyn, choć w pewnym momencie podejrzewam zmianę w titlach, może być masa przyczyn spadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam na swoim przykladzie, z tym ze strona-domena ma ledwo 1,5 miesiaca.

Strona pojawila sie w google i potem znikla (standard).

Gdy sie pojawila ponownie wyladowalem na 360 miejscu.

Pozmienialem na kazdej stronie tytul i opis. --> Wylecialem poza 500.

4 dni temu na kazda strone (poza 3) dalem ten sam tytul co strona glowna. --> Dzis skok na 72 pozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z róznymi tytułami podstron i meta (keywords, description) wszystko działa i działa dobrze, tylko trzeba to robić z głową.

Jak się pozycjonuje na jakas tam frazę to można zrobic coś takiego np.

tytuł strony: nazwa domeny, fraza, adekwatny opis podstrony

i meta w ten sam sposób

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalistą nie jestem, ale czas spędzony na forum coś mi tam dał ;) Dlatego dorzucę od siebie, że dobra zmiana title na podstronach nie jest zła.

Title u siebie mam zrobione w ten sposób:

Fraza - krótki opis podstrony - krótki opis serwisu

Meta nie ruszałem.

I jest jak najbardziej dobrze :)

Bo to co kocham to szanty. Lubisz także? A jak przychodzi zima i brakuje mi żagli wchodzę na forum żeglarskie.

Jeśli chcesz dodać swoją stronę do kolejnego qlweba to zobacz katalog stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności