Skocz do zawartości

Wprost": abp Wielgus to agent o pseudonimie "Grey" 15:


bogdansenator

Rekomendowane odpowiedzi

...

Człowiek świadczy o tym jaki jest, teczka o tym jaki kiedyś prawdopodobnie był.

Przyczepić się można nie do tego że współpracował, drogi Grzesiu, tylko do tego że do samego końca kłamał że tego nie robił.

właśnie o to mi chodziło

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

abp Wielgus nie skłamał, to esbekom wydawało się, że go mają. Przeczytajcie sobie opracowanie z jego teczki, jest na stronie Gazety Polskiej. Problem polega na tym, że ludzie w tym kraju chcą wierzyć temu co napisał jakiś ojcojebca z SB, a nie temu co mówi arcybiskup. Ja tego zwyczajnie nie rozumiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kościół ma coraz większy problem ponieważ okazuje się że jego hierarchowie byli agentami.

Teraz zaczyna się oczernianie dziennikarzy i historyków, przecież chodzi o nie byle co ale o wpływy dające całkiem sporą kasę.

Nie zdziwię się że okarze się że większośc hierarchów jest zamieszana we współpracę z SB, a zwykli szeregowi księży nie mają nic bo wolą służy kościołowi i ludziom.

Wystarczy posłuchac wypowiedzi rządzących kościołem, np Glemp nazywając "nadubowcem" księdza którego nie raz pobiło SB a teraz się okazuje że jego przełożonym będzie agent.

Bagno to mało powiedziane.

A Wielgus ma podobne tłumaczenia do Hejmo.

Problem polega na tym, że ludzie w tym kraju chcą wierzyć temu co napisał jakiś ojcojebca z SB, a nie temu co mówi arcybiskup. Ja tego zwyczajnie nie rozumiem

To znaczy że po notatkach "ojcojebcy z SB" można stwierdzi że Oleksy był współpracowanikiem a Wielgus nie był?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abp Wielgus wydał oświadczenie, w którym wyznaje błąd popełniony przed laty, "tak jak wyznał go Ojcu Świętemu" i wyraża skruchę. Zadeklarował, że podda się każdej decyzji Ojca Świętego.

To byl TYLKO blad

https://wiadomosci.onet.pl/1460158,11,item.html

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esbek brutalnie krzyczal i grozil

no rzeczywiście Jego Konfidencja przeżył prawdziwą dramat, nakrzyczeli na niego i podpisywał wszystko co mu podsunęli, ciekawe co na to ta cześć diecezji która dostawała wpierdal od UB, zwalniano ich z pracy siedzieli po kilka lat a i tak nic nie podpisali pewnie strasznie się podbudują postawą swojego pasterza

Zresztą nawet nie o to chodzi czy podpisał i w jakich okolicznościach, tylko jego obecna postawa jest żałosna, dodatkowo dochodzi pytanie czy nie będzie tak jak wczoraj powiedział ksiądz Zalewski, za jakiś czas wypłyną jeszcze inne kwity a arcybiskup znów zmieni swoją wersje

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abp Wielgus nie skłamał, to esbekom wydawało się, że go mają. Przeczytajcie sobie opracowanie z jego teczki, jest na stronie Gazety Polskiej. Problem polega na tym, że ludzie w tym kraju chcą wierzyć temu co napisał jakiś ojcojebca z SB, a nie temu co mówi arcybiskup. Ja tego zwyczajnie nie rozumiem :D

Najpierw mówił że nie podpisywał, teraz mówi, że podpisał - tego też nie rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie :D

2000 lat temu w Rzymie jak Cesarz miał problemy z narodem z braku chleba robił igrzyska którymi wszyscy żyli , my jesteśmy właśnie na tym etapie robią igrzyska. "Afera" za "aferą" przez cały tydzień na okrągło potrafią gadać u dupceniu w samoobronie o agentach i sztyrlicach. Czy wy nie widzicie ze was w konia robią ??? to są zwykłe igrzyska żeby nie było czasu na zadawanie pytań co z realizacją budowy obiecanych mieszkań , podwyżek i lepszego standardu życia , żebyśmy nie musieli wyperdalac do Irlandii do roboty.

Czy rozwiązanie takich spraw jak szafa Lesiaka lub sex w samoobrnie podniesie standard naszego życia ? wiecej bedziemy zarabiac ? łatwiej i lepszą znajdemy prace ? dostaniemy obecane mieszkania ???

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Biskup? Zrobil blad ze do konca jechal na ostro z wszystkimi i teraz juz zrezygnowal a nie przyznal sie od razu jak wczesniej przykladowy polityk ze slaska. Tak jak ktos napisal wczesniej, jestesmy karmieni informacjami, zyjemy nimi, roztrzasamy je.Istne igrzyska.a Pan Bogdansenator jest ich nakrecaczem.

Najsmieszniejsze jest to, ze mowimy tutaj o tych wszystkich zlych esbekach bla bla bla, a jak przyjdzie co do czego to i dzieki nam czesto dostaja wysokie posadki.

Ja PRLu nie pamietam, znam go jedynie z czestych opowiesci mojego dziadka, z opowiesci o stanie wojennym, jak bylo,znam ludzi takze ktorzy wspolpracowali a dzis sa naprawde przykladnymi ludzmi.

p.s. moj dziadek sie nie dal, a bylo ciezko, stad teraz mam szacunek do ludzi , ktorzy sie nei dali, bo wiem jak bylo im ciezko. popytajcie, czy aby w Waszych rodzinach nie ma zyjacych bylych esbekow.

edit. ogladam wlasnie wydarzenia na polsacie, Bogdansenator moze i masz racje ze dal okazje mediom do igrzysk,ale te media wg mnie przesadzaja ostro. spekuluja juz o podzialach polski..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

igrzyska były i to światowe, nawet arabiskie TV pokazały informacje o abp. Teraz jest ruch po stronie dostojników kościelnych co z tym "szambem" zrobić.

No i możemy wracac do normalnych spraw, np. co ten cały nowy prezes nbp może zrobić i na jak krótkiej smyczy jest u blizniaków. Albo co nowego załundowała nam Zyta w budrzecie na ten rok.

"pokój Wam wszystkim" słowa które sa akceptowane przez wszystkie religie świata :heej:

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i możemy wracac do normalnych spraw, np. co ten cały nowy prezes nbp może zrobić i na jak krótkiej smyczy jest u blizniaków. Albo co nowego załundowała nam Zyta w budrzecie na ten rok.

Jednakowo ważne sprawy. Tu w Polsce bowiem sprawy kościelne bardziej oddziaływują na gospodarkę niż w każdym innym kraju...

No ale fakt, następna afera to nowy prezes NBP. Myślę, że on nawet na smyczy nie jest jeno bliźniaki go za kolczatkę trzymają, ale o tym na pewno dowiemy się za jakiś czas...

Póki co dolar poszedł ostro w górę w stosunku do złotówki, więc opinia finansistów jest dość jednoznaczna...

Nie wiadomo czy się śmiać, bać czy cieszyć...

Jak by nie było co niektórzy z nas (łącznie ze mną) zarabiają 90% w $$.

No i jeszcze jedno jest pewne.

Żadnego centa z tych $$ na tacy kościelnej nie zostawię. Jakaś taka zbyt brudna ostatnio jest...

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności