Skocz do zawartości

sandbox - znowu :)


covi

Rekomendowane odpowiedzi

sory :brawa: za kolejne pytanie do szklanej kuli, ale może mam jeszcze szanse na ominięcie filtra

Z tego co wiem w sandbox można się dostać i można się wydostać przy kolejnym update linków. Moja strona jest na tyle świeża, że w ogole google jeszcze nie wyświetla żadnych linków prowadzących do niej (pomijając fakt, że żadko kiedy pokazuje to prawdziwą wartość BL). Ciężko idzie indeksacja, jak dla większości ostatnio, ale powoli strona się indexuje.

Strona jest na tyle swieża, że w ogóle nigdy nie była w serpach, czasem sprawdzałem - pozycje koło 500.

Czy mogłem złapać sandboxa?

Sytuacja wynikła przypadkowo- zleciłem katalogowanie dla gościa z tego forum, kazałem zróżnicować anchor i dałem mu wszelkie wytyczne, on jednak się nie posłuchał i od 4 tygodni dodawał po 50 linków tygodniowo z takim samym anchorem.

Nowa domena, linki - kwalifikuje się do filtra bardziej niż cokolwiek. Jedyna szansa to te terminy updatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie moge podac, ale co to zmieni:

https://antykimeblestylowe.info

domena ma 4 tygodnie- czyli tyle co trwa katalogowanie, mialo byc wszystko ladnie, ale gosc od katalogowania zawiódł.

ten post to tylko jedno pytanie:

Czy mozna dostać sandboxa tylko przy update linkow? Jesli nawet tak to nie wiadomo kiedy jest prawdziwy update linkow a kiedy tylko update wyswietlanych linkow BL. (site:adres.pl)

Co do indexacji ostatnio jest mozolna, ale to moze byc w moim przypadku pozytywne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem Ci szybką analize BL, nie sądze aby to był sandbox

https://www.websukces.net/analizy/meblestylowe.htm

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz za słabe a dwa za mało ich jest

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem Ci szybką analize BL, nie sądze aby to był sandbox

https://www.websukces.net/analizy/meblestylowe.htm

Robiłeś SEO elit'em? Mi się jakoś mało wiarygodny wydaje co do tych PR linków, bo jak sprawdzałem z toolbarami to całkiem inne wychodzą, ale nie wiem na ile one są wiarygodne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wiekszości się sprawdzają , oprócz wyrzucanych wynikow wyszukiwań dla msnu i yahoolca czyli tych z PR 7-8 :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
zrobiłem Ci szybką analize BL, nie sądze aby to był sandbox

https://www.websukces.net/analizy/meblestylowe.htm

Ja mam kolejny przykład, bo coś mi sie wydaje że jednak sie załapałem na "filtr" ... a moze sie myle?

google.co.uk

strona: wood-pol.com

allinachor:wooden kitchen utensils - strona jest na pierwszej stronie wyników

allinachor:wooden utensils - strona jest na drugiej stronie

na słowa: wooden kitchen utensils, wooden utensils - nigdzie jej nie ma :rolleyes:

domenka od roku w sieci, dodawana do katalogów ang. okolo 5 dziennie

mozna prosic o pomoc.

------------------------------

wood-pol.com

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafilem na humanistyczne

Raczej na poprawnej Polszczyzny.

Pomaga to nam zrozumieć się wzajemnie, a nie zgadywać co konkretna osoba miała w danym zdaniu na myśli.

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności