Skocz do zawartości

Dobry system CMS na stronie o mieście - jaki?


zacha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałem się Was poradzić jaki jest dobry system CMS, który wystarczyłby do zarządzania stroną średniego miasta. Bez forum i innych bajerów i do którego można w łatwy sposób tworzyć skórki :brawa:

Doradźcie, bo tyle tego jest że aż głowa boli, ale jakie wy macie doświadczenia z konkretnymi CMS-ami :D

trance_is_not_a_techno_v2.0_by_tvg.gif

Rzetelne i profesjonalne w tym co robi biuro tłumaczeń Katowice wygrało w kategorii najlepsza obsługa klienta.

Tani, profesjonalny zwrot podatku z Niemiec i Austrii. Dodatkowo Kindergeld Austria i Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Strony miast dobrze prezentują się na php-fusion :brawa: jest do tego dużo skórek a jak niechcesz forum to zawsze możesz sobie wyłączyć. Do tego dochodzi bardzo dobry support po polsku.

Zacytuję tu mojego brata:

"Jak mam jakiś problem z php-fusion to orientuje sie mniej wiecej w jakim pliku się o edytuje daje go na forum a oni odsyłają mi już poprawiony i wszystko śmiga"

Sam nie korzystałem z tego CMSa ale sporo osób sobie go chwali.

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?s...amp;hl=jaki+cms

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?s...amp;hl=jaki+cms

Poczytaj te tematy, a jak tam nic ciekawego nie znajdziesz to postaraj się lepiej określić czego potrzebujesz od takiego cmsa.

-- Tuning - miniaturowych aut czyli Manga Cars ;)

-- sfah - a to moje...

-- skate punk - melodic punk, fast punk i deskorolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpiszę tylko tak ponieważ powtarzają się w kółko te same a ja uważam że Post Nuke jest całkiem niezły - przyjazne URLe, skórki (moduły Xanthia/Autotheme ze Smarty), duży support www.post-nuke.pl, sporo modułów, bezpieczny. Nie jest na pewno rewelacyjny ale mi przypadł do gustu - np. dodawanie newsów w oparciu o FCKEditor i masz 80% stronki o mieście gdzie content generują odwiedzający : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Content głównie będzie mój :P Serwis coś pod kątem historycznym, żeby ludzie nie musieli szukać po wiki i klikali u mnie w reklamy :P

Zależy mi też, aby było duużooo skórek do wyboru ;)

trance_is_not_a_techno_v2.0_by_tvg.gif

Rzetelne i profesjonalne w tym co robi biuro tłumaczeń Katowice wygrało w kategorii najlepsza obsługa klienta.

Tani, profesjonalny zwrot podatku z Niemiec i Austrii. Dodatkowo Kindergeld Austria i Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jrs postaw postnuka na strone która generuje 30 tysięcy unikalnych wejść dziennie na home.pl, nazwa.pl a zobaczysz jak to się skończy.

W życiu nic nie stawiać na postnuke,mambo, phpnukach i innych krowach które są do zabawy.

Tylko drupla, typo3 też całkiem dobry.

Ew coś autorskiego na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu nic nie stawiać na postnuke...
A jeszcze rok temu pisałeś:
Osobiście stawiam strony na post nuke od 2 lat i jestem zadowolony, support polski dobry jest więc polecam.
Nie każdy ma od razu 30tys uu dziennie, szczególnie na stronie historycznej o Raciborzu. Do tego celu PN wystarczy z dużym zapasem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego stawiać strony do 500 unikalnych wizyt a co innego portale.

Tak bardzo dobry support polski, jak chcesz postnuka od razu inwestycja w serwer dedykowany. (Nadal się opłaca jak masz dobrą maszyne i admina).

Jak cytujesz, to staraj się robić to z głową.

W życiu nic nie stawiać na postnuke,mambo, phpnukach i innych krowach które są do zabawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego stawiać strony do 500 unikalnych wizyt a co innego portale.
Mam kilkakrotnie więcej niż 500uu (newsów ponad 1000, forum ponad 50.000) i też nie było ze standardowymi hostingami problemów.

Do takich zakresów (może i łapiących się pod "zabawy") spokojnie PostNuke polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności