Skocz do zawartości

redirect wiek domeny i linkowanie


HiddenPlace

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam strone (wiek pol roku) na darmowym serwerze wirtualnym juz troche podlinkowana (5k linkow ze zroznicowanych ip) i wysoko w google pod interesujace frazy. Serwer ma obsluge php ale .htaccess juz nie. Chcialbym w koncu przeniesc to wszystko pod normalna domene .pl i platny hosting

Pytanie jest takie

Jesli za pomoca PHP:

<?

Header( "HTTP/1.1 301 Moved Permanently" );

Header( "Location: https://www.new-url.com" );

?>

przeniose strone na nowa domene (tygodniowa) to czy bede mogl ja linkowac nadal tak jak stara i nie wpadne w sandbox dlatego ze to nowa domena? Mam jakies 500 linkow z systemu wymiany, czy podpiac je po przeniesieniu po jakims tygodniu pod nowa domene czy zostawic pod stara? jak na redirect reaguja polskie wyszukiwarki typu onet i wp, tez przenosza pozycje i zamieniaja strony w wynikach wyszukiwania?

Glowne pytanie to czy po przeniesieniu na nowa domene bede mogl strone linkowac tak jak na starej czy raczej ostroznie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności