Skocz do zawartości

male zaplecze tematyczne a sila linku


HiddenPlace

Rekomendowane odpowiedzi

tak macie racje ze na ilosc wiadomo mozna przebic taki serwis(linki z katalogow..). tylko standardowym pytaniem jakie sobie trzeba zadac to jak w prosty i czytelny sposob zrobic strony tematyczne.. bo wiadomo czlowiek nie jest obeznany w kazdej dziedzinie, jak tworzyc te tematyczne zaplecza?? robic je o tematyce jakichs buperel czy cos bardzo popularnego???bo setny serwis z opisami na gg czy ktoregos z kolei o fotografi stawiac na sieci to bez sensu....i w tym wydaje mi sie jest najwiekszy problem..

Perła beskidów zaprasza na Noclegi Ustroń. Gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
tak macie racje ze na ilosc wiadomo mozna przebic taki serwis(linki z katalogow..). tylko standardowym pytaniem jakie sobie trzeba zadac to jak w prosty i czytelny sposob zrobic strony tematyczne.. bo wiadomo czlowiek nie jest obeznany w kazdej dziedzinie, jak tworzyc te tematyczne zaplecza?? robic je o tematyce jakichs buperel czy cos bardzo popularnego???bo setny serwis z opisami na gg czy ktoregos z kolei o fotografi stawiac na sieci to bez sensu....i w tym wydaje mi sie jest najwiekszy problem..

robisz zaplecze powiazane tematycznie ze strona ktora chcesz tym zapleczem pozycjonowac :-)

tak by tekst byl nasycony frazami pod ktore bedziesz pozycjonowal swoja glowna strone, tekst powinien byc unikalny a samo zaplecze takze linkowane pod te frazy ale juz z katalogow na przyklad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podać link do tematu o linkowaniu wewnątrz zaplecza? Wiem, że było.

Może o to Ci chodzi:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?s...c=29411&hl=

dokładnie o to mi chodziło dzięki. Zastanawia mnie tylko czy w blogu zostawić archiwum które dodatkowo likuje do wszystkich z głównej z tym, że jeżeli napisze kilka podstron naraz to znajdują się w tej samej podstronie archiwum. Nie wiem dokładnie jak te blogi są konstruowane.

Co do treści to piszę co mi ślina na język przyniesie plus wplatane keywords.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mam strone z meblami i stawiam druga strone w tej dziedzinie poszac cos tam o meblach i dodajac slowa na ktore pozycjonuje strone klienta, teraz dodaje do katalogow ta strone gdy osiagnie pewna sile to dopiero w tedy daje 1 link do domeny klienta i co dalej???? mam rozumiec ze ten JEDEN LINK przekazuje sile tych wszystkich katalogow???? cos zbyt pieknie to wyglada albo ja cos pomijam...

Perła beskidów zaprasza na Noclegi Ustroń. Gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie o to mi chodziło dzięki. Zastanawia mnie tylko czy w blogu zostawić archiwum które dodatkowo likuje do wszystkich z głównej z tym, że jeżeli napisze kilka podstron naraz to znajdują się w tej samej podstronie archiwum. Nie wiem dokładnie jak te blogi są konstruowane.

Co do treści to piszę co mi ślina na język przyniesie plus wplatane keywords.

To robisz profi zaplecze tematyczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak macie racje ze na ilosc wiadomo mozna przebic taki serwis(linki z katalogow..). tylko standardowym pytaniem jakie sobie trzeba zadac to jak w prosty i czytelny sposob zrobic strony tematyczne.. bo wiadomo czlowiek nie jest obeznany w kazdej dziedzinie, jak tworzyc te tematyczne zaplecza?? robic je o tematyce jakichs buperel czy cos bardzo popularnego???bo setny serwis z opisami na gg czy ktoregos z kolei o fotografi stawiac na sieci to bez sensu....i w tym wydaje mi sie jest najwiekszy problem..

Zaplecze tematyczne można sobie też generować ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam sobie i czytam i się zastanawiam, co dla każdego z was jest definicją zaplecza tematycznego ?

Czyżby unikalny ciąg zdań, czy może ciąg powiązanych z sobą zdań ?

Tak czy inaczej to w dalszym ciągu jest ciąg jakichś tam zdań, więc czy taki zwykły Qlweb

może być dla nas zapleczem tematycznym ?

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej to w dalszym ciągu jest ciąg jakichś tam zdań, więc czy taki zwykły Qlweb

może być dla nas zapleczem tematycznym ?

jesli bedzie to qlweb tematyczny np katalogujacy wpisy firm zwiazanych z meblami to czemu nie :-) tylko kontent w nim bedzie tak srednio unikalny, i zalezy tez od konstrukcji takiego katalogu czy bedziesz promowal swoja strone pozycjonowana czy strony innych bo jak na jednej stronie bedzie po 10 linkow wychodzacych to sila linku z takiego zaplecza nie bedzie najwieksza

Tak czytam sobie i czytam i się zastanawiam, co dla każdego z was jest definicją zaplecza tematycznego ?

Czyżby unikalny ciąg zdań, czy może ciąg powiązanych z sobą zdań ?

mysle ze unikalny ciag zdan na dany temat z wkomponowana co jakis czas pozycjonowana fraza i synonimami, google chyba nie jest jeszcze tak madre by w jezyku polskim odroznic czy nastepne zdanie jest rozwinieciem poprzedniego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz w posiadaniu blog kumpla na myopera.com. Istnieje on ponad rok, zaindexowanych jest 10 stron :) PR=5 :)

trance_is_not_a_techno_v2.0_by_tvg.gif

Rzetelne i profesjonalne w tym co robi biuro tłumaczeń Katowice wygrało w kategorii najlepsza obsługa klienta.

Tani, profesjonalny zwrot podatku z Niemiec i Austrii. Dodatkowo Kindergeld Austria i Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności