Skocz do zawartości

male zaplecze tematyczne a sila linku


HiddenPlace

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
nie ciesz sie bo znaczenie PR odchodzi powoli w zapomnienie :-)

Powoli:p Ilośc linków wychodzących 4 :) Może dlatego tak szybko taki wysoki PR, a strona wogóle nie była pozycjonowana :)

trance_is_not_a_techno_v2.0_by_tvg.gif

Rzetelne i profesjonalne w tym co robi biuro tłumaczeń Katowice wygrało w kategorii najlepsza obsługa klienta.

Tani, profesjonalny zwrot podatku z Niemiec i Austrii. Dodatkowo Kindergeld Austria i Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ciesz sie bo znaczenie PR odchodzi powoli w zapomnienie :-)

Powoli:p Ilośc linków wychodzących 4 :) Może dlatego tak szybko taki wysoki PR, a strona wogóle nie była pozycjonowana :)

zobacz lepiej ile linkow do niej prowadzi, moze duzo i stad taki PR

Jedyne 7 linków :)

trance_is_not_a_techno_v2.0_by_tvg.gif

Rzetelne i profesjonalne w tym co robi biuro tłumaczeń Katowice wygrało w kategorii najlepsza obsługa klienta.

Tani, profesjonalny zwrot podatku z Niemiec i Austrii. Dodatkowo Kindergeld Austria i Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ma jakieś mocne linki z blogowego serwisu? Blogi są dobrze zoptymalizowane.

Co do zwrotu "piszę co mi ślina na język przyniesie" nie miałem namyśli : Wojtuś poleruje torpedę w łazience Fraza kluczowa, a Ala ma kota

Piszę na dany temat logicznie powiązane zdania tylko nie przywiązuje większej uwagi do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blog jest w domenie www.my.opera.com/nazwa/ więc może dlatego taki pr duży ;)

trance_is_not_a_techno_v2.0_by_tvg.gif

Rzetelne i profesjonalne w tym co robi biuro tłumaczeń Katowice wygrało w kategorii najlepsza obsługa klienta.

Tani, profesjonalny zwrot podatku z Niemiec i Austrii. Dodatkowo Kindergeld Austria i Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blog jest w domenie www.my.opera.com/nazwa/ więc może dlatego taki pr duży ;)

Wydaje mi się, że subdomeny itp. dużych serwisów są stabilniejsze i lepiej się nadają na zaplecza.

P.S.

covi dzięki za link.

ale pozycjonujac subdomene duzego serwisu pozycjonujesz takze ich strone a nie tylko swoje zaplecze, wiec cala sila nie idze do Ciebie, zgadza sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie?

Pytasz, czy stwierdzasz:)

W sumie byłoby dosyć logiczne.

Wracające do tego linku, który wrzucił covi.

Skoro linki wychodzące z zaplecza z jedno IP są słabsze i wiele osób uważa, że lepiej linkować z zaplecza do podstrony zaplecza i potem do stron pozycjonowanej, to może warto z jednej podstrony zaplecza linkować 1 podstronę strony pozycjonowanej? Oczywiście jak jest 30k podstron zaplecza to może nie... chodzi mi generalnie o to, żeby z zaplecza zamiast linkować tylko stronę głów pozycjonowanego serwisu, linkować też podstrony pozycjonowanego serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam praktycznie to było tam opisane- im więcej takich samych linków tym mniejsza moc każdego następnego.

Moim zdaniem najlepiej podstrony.

Najlepiej żeby te 30k linków rozdzielić na pare stron zaplecza (nie pod stron jednego). I ze storn zaplecza linkować do strony pozycjonowanej (warunek: POSIADANIE TEMATYCZNEGO ZAPLECZA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wiem, ale chodziło mi o to w uproszczeniu co lepsze z zaplecza z jednym IP, 2 linki do głównej strony, czy 1 link do głównej, a jeden do podstrony pozycjonowanego serwisu. Czy może jest to jeden kij. Oczywiście każdy z tych linków z innej podstrony, ale skoro podstrony mają to samo IP to pewnie ma to niewielkie znaczenie, ale jakieś chyba ma.

Zakładając jako zaplecze jakąś tam jedna tematyczna stronę, a nie system stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, IP ma bardzo małe znaczenie.

Trudno jest określić co jest lepsze 2 jednakowe linki czy różne. Ja bym dał dwa do głównej.

Tamten topic mówił o spadku mocy duużej ilości linków. Zresztą sam zobacz, możesz miec śmietnisko podstron i zamieścić tam swój link, google weźmie pod uwagę tylko pare pierwszych linków z tej strony, reszte oleje. (pomijając, że zaindexuje wszystkie podstrony tego serwisu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosimy wreszcie o wprowadzenie Sondy z pytaniem: Czy Ip ma znaczenie?

I dać 2 odpowiedzi tak lub nie. I NIECH KAżDY SIę WRESZCIE WYPOWIE!!!

Moderatory, zróbcie to, bardzo prosimy!!! (tylko pewnie w działe Google?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności