Skocz do zawartości

jak to jest wreszcie z tymi linkami i pr


kupserwis_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

czytam to forum i juz sie pogubiem co piszecie

kupiłem link na stronie z pr=5 na miesiac i mam nadzieje ze to mi podniesie mój pr=0 tylko nie wiem czy 1 miesiac to nie zamało (jak tak to dokupie na kolejne miesiace)

a wczesniej tu wyczytałem ze nie wazne jaki jest pr strony na którym znajduje sie link do nas!

wiec napiszcie jasno czy pr strony na której jest link jest wazny czy nie (oczywiscie wiem ze ilosc zaindexowanych stron tez jest wazna) ?

i kiedy moge sie spodziewac nowego pr?

-czy ja jakies narzedzia abym mógł sobie sprawdzic czy google odwiedziło strone na któej kupiłem link?

www.kupserwis.pl - Giełda stron wwww. Kup, sprzedaj swoją strone www za darmo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nikt nie udowodni ze pr nie ma zadnego znaczenia.

Natomiast najwazniejsze jest ile linkow prowadzi do strony, w ktorej wykupiles sobie miejsce na reklame :), a ile linków z tej strony wychodzi.

Jezeli np do strony xxx.pl prowadzi 1000 innych stron, natomiast ilosc linków wychodzacych na xxx.pl jest mniejsza od 10, to chocby pr bylby =0, link na stronie xxx.pl bedzie bardzo cenny :)

Co do linku na 1 miesiac to wg mnie stanowczo za krotko :). Duza szansa ze przy update pagerank nie bedzie juz tego linka.

... a jak kogos interesuje Graffiti - zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-czy ja jakies narzedzia abym mógł sobie sprawdzic czy google odwiedziło strone na któej kupiłem link?

obawiam sie ze jedyna mozliwoscia jest wpisac adres strony na ktorej masz linka i sprawdzic czy zaindeksowana kopia ma tego linka czy nie...jesli jest to dobra strona z wysokim pr to taka kopia powinna byc nie starsza niz 4 dni wstecz... tak przynajmniej jest z moja strona:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności