Skocz do zawartości

ktora domene wybrac


HiddenPlace

Domena  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktora domena bedzie najlepsza

    • artenastudio.pl
      3
    • artena-studio.pl
      1
    • artenaprojekt.pl
      1
    • artena-projekt.pl
      1
    • artenadesign.pl
      2
    • artena-design.pl
      1
    • artenamedia.pl
      2
    • artena-media.pl
      2
    • artenawebdesign.pl
      1
    • artena-webdesign.pl
      1
    • artenaprojekty.pl
      1
    • artena-wizualizacja.pl
      1
    • artena-web.pl
      2
    • artenaweb.pl
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chce kupic domene i zastanawiam sie nad nazwa. Domena dla firmy projektujacej strony i zajmujacej sie grafika.

W nazwie musi byc slowo "artena" ktora domena wam sie najbardziej podoba i jest najbardziej uzyteczna/latwa do zapamietania/mila dla oka z wymienionych w sondzie? moze macie jakies wlasne propozycje?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wszystkie zajęte ...

jeszcze nie, ale jeśli byłbym konkurencje inwestowałbym 100 zł i zarestrowałbym 5 najciekawszych.

pio nie jest miejsce dla takich pytan!

hehe no przeciez nie podalem prawdziwej nazwy rejestrujcie sobie !!! mi tylko chodzi o te koncowki :-) a artena to jest przyklad pozdrawiam i zapraszam do glosowania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nazwie musi byc slowo "artena"

To co może od razu do Dowcipów przeniesiemy?

cos czepialski admin :-) sonda jaka jest kazdy widzi, artena to fikcyjna nazwa, choc podobna do tej ktora ma naprawde byc, chcecie to sobie rejestrujcie jak do czegos wam sie to przyda, chodzi mi poprostu o te koncowki aby komponowaly sie ze slowem podobnym do artena i jakie polaczenie wedlug wiekszosci bedzie najlepsze pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kręcisz :) To trzeba było podawać nazwy w stylu:

nazwastudio.pl

nazwa-studio.pl

nazwaprojekt.pl

nazwa-projekt.pl itp. ;)

Zagłosowałem na artenaweb.pl (nazwaweb.pl) !!!

ale nazwa bedzie zblizona do artena i tak od razu widac jak to sie komponuje z druga czescia domeny

edit: chcialem dodac jeszcze dwie domeny do sondy i widze ze sie wszystko zresetowalo..no nic glosujcie dalej, z tego co pamietam to najwiecej miala artenaweb.pl (4) artenastudio.pl (3) artena-studio.pl (2) artena-design.pl (1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmi w takim tempie to zostane Premierem szybciej niż Nikoś Dyzma !!!

Wracają jednak do tematu, nazwa firmy musi być łatwa, ale praktycznie zakładać że główne wejścia będą z google.

Jest to bez znaczenia czy artenaweb.pl czy arten-web-dobra-firma.pl

Osobiście jestem zwolennikiem aby nazwa firmy była nazwą domeny, co jednak nie zawsze jest możliwe.

Jakiej domeny nie wybierzesz, a będzie miała wejścia, będzie dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmi w takim tempie to zostane Premierem szybciej niż Nikoś Dyzma :)

Wracają jednak do tematu, nazwa firmy musi być łatwa, ale praktycznie zakładać że główne wejścia będą z google.

Jest to bez znaczenia czy artenaweb.pl czy arten-web-dobra-firma.pl

Osobiście jestem zwolennikiem aby nazwa firmy była nazwą domeny, co jednak nie zawsze jest możliwe.

Jakiej domeny nie wybierzesz, a będzie miała wejścia, będzie dobra.

niestety samanazwa jest juz zajeta mimo ze nie stoi na niej zaden serwis dlatego musze dodac cos do tej nazwy i stad ta sonda, widomo ze kazda bedzie dobra ale jedna bedzie lepsza a druga troche gorsza, mi moze sie podobac a 90% powie ze dziwna i nie pasuje, taka domena jest na lata dlatego zrobilem sonde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności