Skocz do zawartości

Preferowana domena?


Gość tanato

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na 3 moje strony w ciągu 3 dni dwie domeny wyleciały z indexu. Po pierwszej myślałem, że to ban ale nie było podstaw aby tak sądzić. Tymczasem po dwóch dniach drugiej strony domena wyleciała. Czy przyczyną mogła być zmiana w narzedziach google preferowanej domeny? Ustawiłem na tych stronach aby wyświetlało jako www.

Czy to mogło być przyczyną takiego stanu rzeczy?

Czy ktos miał pobobnby problem?

Co robić czekać czy przywrócic ustawinia? A może to nie jest przyczyną

Pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę, żeby to było powodem

raczej po zmianie pojawiają sie na krótki czas obie wersje domeny w nynikach

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przyczyną mogła być zmiana w narzedziach google preferowanej domeny? Ustawiłem na tych stronach aby wyświetlało jako www.

Raczej nie. Jakiś czas temu pozmieniałem tam wartośći dla kilku domen i nie zauważyłem jakiegoś znacznego spadku.

Podałeś trochę za mało informacji aby Tobie pomóc. Czy są to nowe domeny? Czy mocno linkowane? Czy kierują do tej same strony?

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności