Skocz do zawartości

Template Monster


Buncol

Rekomendowane odpowiedzi

Wystawia, jeszcze nie podrzuciłęm księgowej więc nie wiem jak to zaksięguje ale prawdopodobnie jako licencja i nie będzie problemu.

Podpowiedź: ja płaciłem kartą z prywatnego konta ale wpisałem dane firmy. Przeszło, po prostu nie weryfikują danych karty z danymi podanymi w formularzu (tak zaproponował mi support).

Pozdrawiam,

Bartek

WebHostingTalk.pl - wszystko o webhostingu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta faktura przychodzi pocztą czy się samemu drukuje ?

A co do płatności to mogę rozumieć, że dane będą takie jak w formularzu a nie te z karty ?

Ja płaciłem kartą i podałem dane firmy, które pojawiły się na fakturze (musisz sam ją wydrukować). Karta była prywatna (inteligo) i nie było problemu.

Jak coś to polecam support, bardzo przyjemnie (oczywiście po angielsku).

Acha i oni mają zabezpieczenie, że czasami dzwonią aby potwierdzić płatność kartą. Do mnie zadzwonili na komórkę za raz po zakupie z pytaniem (po angielsku) czy kupiłem template na templatemonster.com.

Potwierdzasz i możesz ściągnąć design. W mailu masz link do faktury w pdf'ie.

Księgujesz jako licencja bo zakup powinien mieć nośnik (np. cd) ale tutaj go nie ma.

Jeśli ktoś takie rzeczy inaczej księguje to dajcie znać :)

Pozdrawiam,

Bartek

WebHostingTalk.pl - wszystko o webhostingu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności