Skocz do zawartości

Jak długo jeszcze (Waszym zdaniem) linki z forów i katalogów będą relewantne?


Mal Kontent

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, MaxPan napisał:

A słyszałeś o tym, że większość kupionych linków tego atrybutu nie ma?

To oczywiste, ale idę o zakład, że z biegiem czasu Google "nauczy się" odróżniać płatną promocję od organicznej. To będzie dużo trudniejsze, niż wychwycenie pakistańskich farm linków 15 lat temu, ale w końcu do tego dojdą. 

 

14 minut temu, MaxPan napisał:

Bo widzę, chcesz mnie uczyć internetów...

W żadnym wypadku. 

Chcesz wiedzieć, Jak znaleźć copywritera? Powiem Ci, albo zrobię to za Ciebie.

A jeśli sam chcesz pisać -> https://internetoweportfolio.pl/copywriter-jak-zaczac/

Wiem, jak zarabiać na pisaniu, i Tobie też powiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

To oczywiste, ale idę o zakład, że z biegiem czasu Google "nauczy się" odróżniać płatną promocję od organicznej.

Nie zakładaj się nawet o 1 zł na tematy dotyczące algorytmów wyszukiwarki, to niewdzięczne zajęcie. Udowodnić, że użytkownik "X" wziął od użytkownika "Y" 1000 $ za linka nie realnie. W dobie krypto-walut, gotówki, rozliczania się usługami to niemożliwe.  Jesteś zbyt pewny siebie a wiedzy i doświadczenia masz prawie zero ( tak wynika z tego co piszesz), albo z jakiegoś powodu udajesz. Więcej pokory, własnych testów a nie cytowania innych bo w SEO bez tego ciężko osiągnąć sukces. 

Cytat

 niż wychwycenie pakistańskich farm linków 15 lat temu

Chyba słyszałeś dzwon ale nie wiesz gdzie on, ale nie o farmach teraz dyskusja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mal Kontent napisał:

Chciałem opinii, ale pewnie wiesz lepiej.

 

Ja osobiście odnoszę wrażenie, że przyszedłeś tutaj już z gotową tezą, bo brak Twojej świadomej reakcji na udzielane odpowiedzi. Nie doceniasz czasu, który jest Ci poświęcony, a za który nie płacisz. A potem dziwią się jeden z drugim, że ich posty pozostają bez odpowiedzi.

  • Like 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności