Skocz do zawartości

internet w warszawie


beha

Rekomendowane odpowiedzi

hej.

Przeprowadziłem się z Krakowa do Warszawy i szukam jakiegoś korzystnego łącza, może cos doradzicie. samo centrum warszawy ( k. placu bankowego). Netia odpada. szukam czegoś zaczynającego się od 512 kilobitów/sec. Po lepszej cenie niż w neostradzie TP. i transfer conajmniej 10gb.

Wiem że można poszukać ale może juz ktoś mieszkający w warszawce ma już jakieś doświadczenie a trochę mi się spieszy.

Pozdrawiam

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Chello (telewizja kablowa UPC) i nie narzekam. Nie ma problemów technicznych, ani ogólnie z firmą. Mam Chello Plus - 3 Mbps/384 kbps i taki transfer jest w rzeczywistości, czasem nawet troszkę większy. Limit transferu też duży - nie pamiętam ile, ale na pewno więcej niż 10 GB.

Wada:

Jeśli jest to Chello Light lub Classic, to można podłączyć tylko jeden komputer, Chello Plus - 3 komputery (i wtedy dostajesz 3 zewnętrzne stałe* adresy IP).

*) Teoretycznie nie jest stały, ale jest przydzialany na podstawie MAC karty sieciowej, więc masz stały, póki nie zmienisz karty.

https://info.pol.chello.pl/index.php

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz do wyboru Chello ,Astercity -jako kablówki

Polpak Neostradę jako -Tepsa

Tele 2 ale jakiś rok temu mieli straszne ceny

Radiówki w okolicy -tu może być taniej i bez ograniczeń ale to są z zasady małe firmy

I i zalezy czy chcesz mieć stałe ip???

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności