Skocz do zawartości

a może.. koszulki PiO ?


Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Hej,

Adrian, zobaczymy. Mam nadzieję, że będzie można bo pomysł na koszulkę dobry.

Dam znać na pewno na forum jak będzie można własne koszulki tworzyć ze zniżką dla PiO :-)

A zamówienia można składać cały czas - koszulki wykonywane są na bieżąco po złożeniu zamówienia.

Pozdr.

Absurd, nonsens i hipokryzja.

Mój blog o SEO / SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie ukrywam że od początku tego tematu byłem zainteresowany samą koszulką ale mam jeszcze pytanko...

czy zamawiał ktoś już koszulkę z jakimś tekstem (zamist nicka) z tyłu? Czy można ustalić jakiś rozmiar czcionki tego napisu?

Sry za takie pytania ale strasznie spodobały mi sie niektóre texty i chętnie bym je propagował :)

Pozdro

naughty.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraźcie się, ale te projekty kompletnie do xxxx. Jak dla mnie,

naturalnie. Smutne i bez jaj. Myślałem że minęły już czasy takich

koszulek 'z logiem'?

Kiedyś taki jeden ludek tutaj trzaskał piękne obrazki z userami

z PiO. Może za rozsądną kwotę przygotował by dla forum projekt

*oryginalnej* koszulki?

Bo teraz to mi nawet tych dwóch dych szkoda na kolejną szmatę,

którą założę tylko na siatę albo nogę, bo nie będzie mi żal jak

ją o jakiś płot czy drzewo rozedrę.

Hm?

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak ze robimy sobie koszulki z logiem i nickiem z tyłu wszyscy i tylko takie, jeśli ktoś ma inny pomysł lub chęć może sobie zrobić swoją wizje , po prostu od czegoś wystartowaliśmy i uważam że start jest OK , łatwiej będzie się na imprezie rozpoznać kto jest kto , co nie znaczy ze obecność w koszulkach jest obowiązkowa.

Jest demokracja można robić sobie koszulki w rożnych firmach i z różnymi hasłami ,

Dzisiaj, 15:17

Właśnie otrzymałem ów koszulkę , wg mnie jest super , nadruk bardzo dobrze wykonany - polecam :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraźcie się, ale te projekty kompletnie do xxxx. Jak dla mnie,

naturalnie. Smutne i bez jaj. Myślałem że minęły już czasy takich

koszulek 'z logiem'?

w sumie racja,

'i co, przed komputerem będziesz w niej siedział?' taki komentarz otrzymałem :]

może publiczne wymuszenie grafiki na zerocool'u zorganizujemy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem ów koszulkę , wg mnie jest super , nadruk bardzo dobrze wykonany - polecam ;)

Mozesz udostepnic foto (przod i tyl) ?

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności