Skocz do zawartości

a może.. koszulki PiO ?


Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
a jak jest na serio?

Są to koszulki 180g wiec są one lepsze niż wiekszość sprzedawanych na internecie (allegro, sklepy..).

Sprawdźcie na swojej jakiejś koszulce jaką ma gramaturę - będziecie mniejwięcej wiedzieć lie to 180.

Jak dla mnie jakość dobra.

Pozdr.

Absurd, nonsens i hipokryzja.

Mój blog o SEO / SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszulkę otrzymałem wczoraj :-)

nadruk - rewelacja (jak dla mnie)

a sama koszulka (materiał)?

mam kilka koszulek "lepszej jakości" (grubszych) ale ta wydaje się być OK

jak zawsze, wszystko wyjdzie w praniu ;-)

pozdrawiam i polecam

ad :-)

"Ale kochany! Nie ma żadne "tylko"! Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!"
1% dla Antka

Ania M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulkę odebrałem dzisiaj. Wszystko ok, kolor się zgadza, rozmiar się zgadza :rolleyes:

Co do jakości materiału to nie jest zły, porównywałem ją z kilkoma koszulkami Vistuli i wcale tak źle nie wypada :) Napewno lepszy niż te niektóre koszulki z allegro.

Przeprasowałem ją, nadruk się nie przyklejał. Po praniu napiszę kolejne info ;)

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kontaktował się ktoś może z dobrym grafikiem (o zerocool chodzi?) z forum? Przydalby sie jakis dobry projekt.

Jeden z moich pomysłow: umieścić jako porozrzucane z tyłu wszystkie teksty, które wczesniej pisaliscie, zastosowac jakies gradienty, tak by niektore wyrazy byly bardziej przygaszone itp.

Co do gramatury, to nie znam sie, ale sądząc po waszych opiniach, uważam, ze usprawiedliwiacie się na siłe. Kazur, da rady zalatwic coś lepszego? Ile to bedzie kosztowało?

--edit--

ostatni post z 1.02.07 :D

nie czytam wszystkich działów, a dopiero dzisiaj zauważyłem ten wątek :D

Jeżeli nie wiesz czemu mój post jest taki, a nie inny to zajrzyj tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to koszulki 180g wiec są one lepsze niż wiekszość sprzedawanych na internecie
nie znam się na koszulkach, ale dzisiaj miałem trochę wolnego czasu i poszperałem w internecie

zacznijmy od:

Zwykłe koszulki jakie możemy spotkać na targu, straganie zawierają jedynie 110-130g na cm2

Sam mam kilka koszulek 180g i powiem że po 3 praniach idą na szmaty lub tam się nie nadają. Pomyślałem że na własną rękę poszukam firmy która zrobi mi koszulkę PiO o gramaturze przekraczającej znacznie 200g.

Znalazłem i to będzie kosmos: 240g/cm2

Co do techniki nadruku też kilku pożytecznych rzeczy się dowiedziałem. Najlepszą techniką jaka jest ogólnie dostępna jest Flock (choć wolałbym wyszywane :))

czy można gdzieś dostać logo PiO w odpowiedniej wielkości aby umieścić sobie go na koszulce (kolor koszulki - biały) ?

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!

Koszulek zeszło pięć.

W ciągu tygodnia powstanie sklep internetowy gdzie będą oferowane także koszulki naszego forum co ułatwi Wam zakup.

Pieniądze tak jak obiecałem poszły dla Kasi.

Dodatkowo zadecydowaliśmy, że nie tylko 10zł z koszulki ale i 10zł zarobku przeznaczymy dla Kasi.

Na dowód screen przelewu.

Dziękuję wszystkim którzy koszulki kupili i liczę, że jak sklep powstanie (o czym tu poinformuję), kolejne osoby kupią forumowe koszulki PiO.

Pozdrawiam,

MM

Absurd, nonsens i hipokryzja.

Mój blog o SEO / SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności