Skocz do zawartości

Nie wyświetla mi się strona ...


dawidek144

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od 2 tygodni nie wyświetla mi się moja strona.Zamiast treści jest tylko białe tło ( sprawdzane na operze, firefoxie i maxthonie ).Co dziwne dzieje się tak tylko na moim kompie.U innych strona ładuje się bez problemu.Co ciekawsze subdomeny działają u mnie jak należy.

Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego tak się dzieje i jak temu zaradzić ?

Adres strony to : www.elisha-cuthbert.host7.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodzi bez problemów:)

trance_is_not_a_techno_v2.0_by_tvg.gif

Rzetelne i profesjonalne w tym co robi biuro tłumaczeń Katowice wygrało w kategorii najlepsza obsługa klienta.

Tani, profesjonalny zwrot podatku z Niemiec i Austrii. Dodatkowo Kindergeld Austria i Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez dziala wszystko, jednak wolno ,mimo ,ze strona za specjalnie przeciazona nie jest.

I jeslli mozna cos zauwazyc ,to dziwne te Twoje miniatury ,nie zachowuja proporcji oryginalnego obrazka i sa zwyczajnie rozciagane do okna. wyglada to raczej troche nieciekawie np przy waskich a wysokich obrazkach, albo odwrotnie.

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Podbijam temat bo problem podobny jak nie taki sam.

Adres strony to www.pierwsza-pomoc.net

Na moim ip nic się nie wyświetla, przez proxy i u innych ok.

Domena nowa zakupiona w ovh, podpięta pod proste.pl:)

edit: teraz zauważyłem że po wpisaniu z www wyświetla się strona ovh więc pewnie coś pokopałem:/

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. może to być kwestia antywirów

2. cache błędnie ustawiony u providera

3. zamieszanie na dns-ach

4. błędy w php (jeśli np. wyświetlasz tylko i wyłącznie sobie statystyki, to jest to idealna syt. możesz spróbować odpalić informowanie o wszystkich rodzajach błędów).

To tyle ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. zamieszanie na dns-ach

To chyba było to, bo teraz już działa a nic nie zmieniałem. Dzięki :)

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności