Skocz do zawartości

Procedura DMOZ


Ricky_Fernando

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przez dlugi czas przy probie dodania linku do swojej strony (tej ze stopki) do DMOZa pojawialo sie, ze serwis jest niedostepny. Z ciekawosci wszedlem tam dzisiaj jeszcze raz i... jakie zdziwienie - moglem dodac. I teraz pytanko - jak wyglada dalszy proces, jak dlugo musze czekac na jakas odpowiedz (czy w przypadku odmowy rowniez informuja?) Staralem sie trzymac wszelkich zasad opisu, stronka pomimo tego, ze jest "na starcie", kilka wpisow i tresc juz ma (tzn nie jest juz "under construction". Bede wdzieczny za info od osob, ktore maja to juz za soba. Z tego co czytalem na forum wpis w tym katalogu daje "kopa" w wyszukiwarkach tak wiec zalezaloby mi na obecnosci...

z gory dzieki za odp.

pozdrawiam

wesele, forum weselne

.::www.NETSLUB.pl::. - Twój portal weselny. Spraw aby ten dzień był niezapomnianym przeżyciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj , to zależy nie ma określonego czasu oczekiwana na dodanie do dmoza , moze to być miesiąc albo rok , zależy od moderatora ! możesz też nie zostać zaakceptowany , ale cieszy mnie informacja ze dmoz działa , też tam próbowałem dodać jedną stronę !! i miałem ten sam komunikat !! przez jakieś 3 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbował ktoś tam dodać stronę z Adsense, bo tam niby piszą, że nie dodają stron z marketingiem afiliacyjnym, a za chwilę, że należy zwrócić uwagę, czy odnośniki afiliacyjne nie stanowią większości strony. Pomijając fakt, że w DMOZ tam sporo stron z tego typu reklamami, ale może zostały dodane po akceptacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp. Mam nadzieje, ze zostane dodany. Spodobalo mi sie to pozycjonowanie nawet - tylko jednak troche czasochlonne :) Na szczescie sa efekty - jak na poczatku na tydzien wywalilo mnie z googla to juz mialem chwile zwatpienia, ale pojawilem sie i to wyzej niz wczesniej tak wiec jest gites (obym tylko znowu nie wylecial...)

wesele, forum weselne

.::www.NETSLUB.pl::. - Twój portal weselny. Spraw aby ten dzień był niezapomnianym przeżyciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności