Skocz do zawartości

To sa jakies googlowe kpiny...


WaterBird

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz link w stopce umieścić napewno pomoże.

Moze i pomoze ale wole juz nic nie kombinowac zostawie to jak jest i czekam na gooogle bota

Były jakieś problemy z serwerem i akurat pech chciał, że właśnie wtedy "wszedł" na nią googlebot. Nie ma się co podniecać, google aktualizuje cache stosunkowo często.

Reszta stwierdzeń w Twoich wypowiedziach świadczy o całkowitej nieznajomości podstaw.

Dodałeś stronę 01-13-2007 i już piszesz jakie to google jest niedobre - niektórzy czekają na indeksację strony głównej tygodniami.

Z takim podejściem proponuję Ci zajęcie się czymś innym, bo zdrowie jest najważniejsze B)

Dodawalem wiele stron do google ale to dodanie bylo najtragiczniejsze ze wszystkich... I nie wiem jak to sie moglo stac. I watpie by serwer padl na forum od 13stego jestem od 9 rano do 24 wieczorem wiec moze o 24 do 9 rano cos sie stalo ale to by google nie zindeksowal forum prawda ? No nic teraz nic innego mi nie pozostaje tylko czekac az bot wroci z dupsiem i zindeksuje dobrze strone. Mysle ze po zarejestrowaniu domeny przed podpieciem dnsow google wszedl na strone i zindeksowal strone home.pl ktora wyswietla sie zawsze na poczatku.

Możesz link w stopce umieścić napewno pomoże.

popieram pomysł Kolegi (tylko to trzeba wiedzieć co i jak)

dodatkowo jak już ktoś wspomniał proponuję sprawdzać MSN i Yahho

one są bardziej wiarygodne w swoich wynikach

G ostatnio bardzo się leni, bo miał na głowie zmiany w PR, BL i innych

pierdołach ;-)

MSN i YAhoo dodalem odrazu po google.

Były jakieś problemy z serwerem i akurat pech chciał, że właśnie wtedy "wszedł" na nią googlebot. Nie ma się co podniecać, google aktualizuje cache stosunkowo często.

Reszta stwierdzeń w Twoich wypowiedziach świadczy o całkowitej nieznajomości podstaw.

Dodałeś stronę 01-13-2007 i już piszesz jakie to google jest niedobre - niektórzy czekają na indeksację strony głównej tygodniami.

Z takim podejściem proponuję Ci zajęcie się czymś innym, bo zdrowie jest najważniejsze ;)

Wolal bym czekac 3 tygodnie i miec normalny index niz miec niewiadomo co...

Ziew...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
dlaczego nie pokazuje sie strona gdy wpisuje slowa kluczowe na google ?
i pewnie jeszcze chcesz być na pierwszej pozycji ? :rolleyes:

no własnie o to się rozchodzi na tym forum - wystarczy poczytać :)

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie pokazuje sie strona gdy wpisuje slowa kluczowe na google ?
i pewnie jeszcze chcesz być na pierwszej pozycji ? :rolleyes:

no własnie o to się rozchodzi na tym forum - wystarczy poczytać :)

Wlasnie chodzi o to ze mnie wogole nie pokazuje. A w slowach kluczowych unknown track powinienem byc przynajmniej na 1 stronie google.

Ziew...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ci nerwy minął, uzbrój się w cierpliwość i weź się solidnie za pracę. A za kilka miesięcy wyniki będą :)

A jak chcesz być szybko na topie wykupuj płatne reklamy.

MI juz nerwy dawno minely jesli chodzi o prace jest juz dawno skonczona i nic nie musze poprawiac, oczekuje tylko powrotu bota.

Ziew...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwidzi: świetny post, szkoda, że nie na temat.

Waterbird: Polecam Ci artykuł mrtn: "Pozycjonowanie jest (prawie) dla każdego". Ty jesteś ten prawie. Dodałeś stronę tydzień temu i czekasz na efekty. Na indeksację jednej strony czekałem 4 miesiące, mimo, że cały czas linkowałem.

"Bestia najgorsza zna nieco litości, lecz ja jej nie znam, więc nie jestem bestią" - William Shakespeare, Richard III.

Gido.pl Must.pl Kokai.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwidzi: świetny post, szkoda, że nie na temat.

Waterbird: Polecam Ci artykuł mrtn: "Pozycjonowanie jest (prawie) dla każdego". Ty jesteś ten prawie. Dodałeś stronę tydzień temu i czekasz na efekty. Na indeksację jednej strony czekałem 4 miesiące, mimo, że cały czas linkowałem.

Jesli chodzi o mnie ja nie dodaje linkow do katalogow dla mnie jest to oszustwo i ciesze sie ze google zaklada na takich filtry. 4 miechy troche dlugo. Za dlugo ?

Ziew...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAhaha sorry ale wiem co to znaczy dodac link do katalogu i nie musze nic wiecej czytac.

Hahahaaahaaahaaa

Good luck :)

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo, dużo czytania przed Tobą :)

HAhaha sorry ale wiem co to znaczy dodac link do katalogu i nie musze nic wiecej czytac.

Człowieku nie pisz tu więcej, bo wszyscy się z z Ciebie śmieją.

Zacznij czytać,

Jak już poczytasz trochę, za rok będziesz wstydził się za ten post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo, dużo czytania przed Tobą :)

HAhaha sorry ale wiem co to znaczy dodac link do katalogu i nie musze nic wiecej czytac.

Człowieku nie pisz tu więcej, bo wszyscy się z z Ciebie śmieją.

Zacznij czytać,

Jak już poczytasz trochę, za rok będziesz wstydził się za ten post.

Powiedz mi mistrzu co mam tu czytac na forum inne tematy ludzi ? np:

Kilka pytań dla pozycjonujących

Nowe konto czy dodatkowy IP w reselerze?

Jak dodac link do np 500 podstron nie otwierajac z osobna

...

Prosze cie na calym forum sa pytania nie widze tematow ktore by byly przydatne w jakikolwiek sposob. No chyba ze te przyklejone ktorych jest bardzo malo.

Ziew...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności