Skocz do zawartości

Ile fraz


Zarobek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jeśli jedna fraza będzie Twoim zdaniem najbardziej efektywna to pozycjonuj na jedną frazę. W przypadku ograniczonych możliwości (tak to nazwijmy) nieraz lepiej skupić się na 1 frazie. Pozostaje kwestia tego czy dasz radę osiągnąć dobry wynik (patrz konkurencyjność).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy doradzałbym, żebyś się zastanowił, czy mają one być tanie czy darmowe i wybrał prawidłowe hasło, bo póki co to suę wzajemnie wykluczają.

Najprościej będzie: ebooki.

Kolejność? :) Tak, liczy się. Jeśli wybierzesz ebooki, a potem ebooczki, to najpierw będziesz pozycjonował ebooki, a potem ebooczki :)

"Bestia najgorsza zna nieco litości, lecz ja jej nie znam, więc nie jestem bestią" - William Shakespeare, Richard III.

Gido.pl Must.pl Kokai.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sobie dał spokój z robieniem KOLEJNEJ strony o zarabianiu w internecie i naciąganiu poprostu głupszych od siebie ludzi...

Co do tematu to "pozycjonując" na 1 fraze wylatujesz z indexu po góra tygodniu :crazy:

trance_is_not_a_techno_v2.0_by_tvg.gif

Rzetelne i profesjonalne w tym co robi biuro tłumaczeń Katowice wygrało w kategorii najlepsza obsługa klienta.

Tani, profesjonalny zwrot podatku z Niemiec i Austrii. Dodatkowo Kindergeld Austria i Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonuj strone główna na 3-5 haseł, ale dobrych, a nie pierwszych z brzegu. Po jakimś czasie, jak przeglądniesz statystyki, to zobaczysz, że niektóre podstrony warto podciągnąć na frazy jakie widać w statach.

Co to jest dobre hasło w tym przypadku? Prawidłowa odpowiedź to klucz do sukcesu w pozycjonowaniu.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności