Skocz do zawartości

Opinia o Cneb.pl


Red

Rekomendowane odpowiedzi

ok. Ciebie akurat Szy muszę przeprosić, gdyż do Ciebie moje słowa się nie odnoszą. Jako jedyny zadałeś konkretne pytanie. Natomiast naprawdę nie potrafię rozmawiać z ludźmi, którzy od razu gdy słyszą, że ktoś odniósł sukces to odpowiadają: łódzka ośmiornica też odniosła sukces i zrównują wszystkich ze złodziejami i oszustami.

Ja nie jestem akurat wielkim fanem żadnego z przytoczonych przeze mnie marketingowców, ale cały czas powtarzam, że warto zapoznać się z ich zdaniem i ich wiedzą. Przecież to nie zaszkodzi, a skoro oni odnieśli dzięki temu sukces, to dlaczego my nie mielibyśmy chociaż tego przetestować?

Natomiast postawa prezentowana przez Kill Billa, który odrzuca ich z powodu opinii zachwyconego klienta i nie czyta nawet strony dalej, czy postawa Hellza, który od razu sugeruje, że to [ nierzetelni partnerzy ] jest po prostu żałosna i naprawdę nie mam ani czasu, ani nerwów, aby dyskutować z kimkolwiek na takim poziomie.

Do rzeczy:

Zapytałeś mnie o to, dlaczego nazywam faktami informacje, że dr Ken Evoy zarobił miliony, a Abrayam bierze 5 tys. $ za godzinę.

1) Evoy: to że jest multimilionerem dzięki sprzedaży swoich pomysłów (które promuje używając metod, które sprzedaje) nie jest niczym tajnym. Znajdziesz o tym sporo informacji na różnych stronach, a tak dosłownie to choćby tu: www.associateprograms.com/search/resources.shtml

Evoy sprzedał na całym świecie ogromną ilość swoich ebooków (Make your <x> sell), a także jest twórcą jednego z największych programów partnerskich (5 Pillar Program).

2) Abraham: informacja o jego zarobkach za godzinę również jest dość znana w sieci i można ją znaleźć na wielu stronach. Choćby tu: https://choosetoprosper.com/selvarajah-wealth.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 203
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Zapytałeś mnie o to, dlaczego nazywam faktami informacje, że dr Ken Evoy zarobił miliony, a Abrayam bierze 5 tys. $ za godzinę.

1) Evoy: to że jest multimilionerem dzięki sprzedaży swoich pomysłów (które promuje używając metod, które sprzedaje) nie jest niczym tajnym. Znajdziesz o tym sporo informacji na różnych stronach, a tak dosłownie to choćby tu: www.associateprograms.com/search/resources.shtml

Evoy sprzedał na całym świecie ogromną ilość swoich ebooków (Make your <x> sell), a także jest twórcą jednego z największych programów partnerskich (5 Pillar Program).

2) Abraham: informacja o jego zarobkach za godzinę również jest dość znana w sieci i można ją znaleźć na wielu stronach. Choćby tu: https://choosetoprosper.com/selvarajah-wealth.html

Wiesz, że dotychczas też zarobiłem miliony? Jestem "World highest paid business consultant", biorę $50.000 za godzinę konsultacji. Brakuje mi tylko tysiąca frajerów, którzy będą powtarzać powyższe - tym różnie się od w/w. milionerów.

:)

"Kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą". -- Josef Goebbels.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iszmael: Majewski też się może ogłosić multimlionerem(ale chyba w rublach) i stwierdzić, że program parnterski cneb.pl jest jednym z największych w Polsce. Jeśli nada temu odpowiednią formę i zacznie przekazywać odpowiednim ludziom to napenwo taka opinia rozniesie się po Polsce.

Używanie stwierdzeń NAJ i MULTI naprawde irytuje. Jak też mogą inaczej reagować na takie nieweryfikowalne dyrdymały ludzie, którzy potrafią więcej i osiągneli więcej niż Majewski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę żal mi Was, jeśli nie znacie ludzi, a z góry uważacie, że to [ nierzetelni partnerzy ].
Jeżeli coś wygląda podejrzanie, to z góry zakłada się, że to oszustwo. Gdy mi udowodnisz, że tak nie jest przyznam Ci rację.
Natomiast postawa prezentowana przez Kill Billa, który odrzuca ich z powodu opinii zachwyconego klienta i nie czyta nawet strony dalej, czy postawa Hellza, który od razu sugeruje, że to [ nierzetelni partnerzy ] jest po prostu żałosna i naprawdę nie mam ani czasu, ani nerwów, aby dyskutować z kimkolwiek na takim poziomie.
Nie odpowiedziałeś merytorycznie na żaden z naszych argumentów, dlatego wcale nie będzie mi tutaj Ciebie brakować.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie bedzie przykro :spam:

A na poważnie chłopaki zamknę tego szarpanego tasiemca.

Co miało być powiedziane to zostało powiedziane

Powiedzieliśmy stanowcze NIE i domknijmy wieko trumny

Dzięki za komentarze i Solidną Postawę

Kill Bill

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na prośbę Pana Majewskiego topic zostaje odblokowany.

Jednakże w przypadku przekroczenia zasad tego forum topic zostanie zamkniety a lbo wręcz skasowany !!! :D

-robienia reklamy z tego topicu

-przepychanki oparte na aksjomatach!!!

Jesli dyskusja nie bedzie ewaluowała w kierunku wyjasnienia niescisłości sam osobiście skasuje

A teraz udzielam głosu Panu Majewskiemu:)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raaatuj sie kto może ;D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info Do usera p.Majewski wysłałem wczoraj.

Jesli do jutra będzie pusto uznam to za prowokację i znów zablokuje wątek.

A ponowne odblokowanie tematu bedzie juz tylko możliwe po oficjalnym piśmie na admin{}optymalizacja.com z własnoręcznym podpisem celem uwierzytelnienia :)

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo chciałbym uniknąć sytuacji, że ktoś sobie robi konto na nick Pan Majewski i daje się nam objechać, albo prowadzi dyskusję w nieodpowiedni sposób, żeby zdyskredytować cały cneb jeszcze bardziej. I nie wydaje mi się, żebym był bardzo podatny na manipulacje, właściwie uznaję to jako nadmierną ostrożność.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności