Skocz do zawartości

Opinia o Cneb.pl


Red

Rekomendowane odpowiedzi

To mi zaczyna wyglądać jak obrona radia maryja przez babcie :>

Sory, ale pierwsze skojarzenie Po.. szczególnie przez to "Pan"...

Kurde.. chyba muszę się podszkolić na temat socjalnej... inżynierii :>

Hm.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 203
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ascent - świetnie dobrany przykład, gratuluję. CNEB to porażka, nie warto totalnie wykupywać abonamentu. Artykuły są kiepskie i naiwne aż do bólu (pogrub akapity a zarobisz 200% więcej etc), cała ta oferta na stronie głównej itd - paplanina po to, żeby zrobić człowiekowi wode z mózgu. Niektórzy niestety się na to nabierają, a potem coraz bardziej wierzą w to co guru napisze. Stąd to gadania o wiedzy praktycznej, o forum z ciekawymi materiałami - "Szanowny Pan Majewski" w każdym zdaniu powtarza te frazesy o swoim serwisie, a niektórzy ludzie to powtarzają (jak np. Kazur).

Zainteresowanych odsyłam do kilku linków:

- https://www.merytorium.com (polecam, 2 najciekawsze dyskusje na tym "merytorycznym" forum)

- https://www.marketing.er.pl (ostatni kwiatek, parodia oferty rodem z cneb)

- https://www.internetmarketing.pl - to tez genialne, o to co potrafi zrobic z cneb czlowiekiem (ta oferta to juz nie parodia, naprawde ktos takie cos napisal)

CNEB polega na wciskaniu naiwnym ludziom abonamentu, a następnie przekonywaniu ich, by robili to samo (znajdowali innych naiwnych). I tak to się kręci... a w Internecie pojawiają się potem takie kwiatki jak internetmarketing.pl

Tyle ode mnie, wiecej nie ma w zasadzie co pisac - szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylicie chyba pojecia.

CNEB - Serwis Czas na E-biznes. Serwis w ktorym po wykupieniu abonamentu masz wiedzie.

CnebPoints - Program partnerski sprzedajacy rozne uslugi (nie tylko abonament cneb). Partnerzy otrzymuja %.

Moze te definicje troche kulawe ale tak napisalem abyscie rozrozniali.

- https://www.merytorium.com (polecam, 2 najciekawsze dyskusje na tym "merytorycznym" forum)

Ciekawe... Nie jestem Pewein ale autor tej strony chyba naruszyl prawo udostepniajac czesc forum ktora jest zamknieta..

- https://www.marketing.er.pl (ostatni kwiatek, parodia oferty rodem z cneb)

Niezle sie ubawilam ;-) Brawa dla autor strony! W ten sposob mozna przerabiac WSZYSTKIE strony internetowe. Jako ze jestem fanem dobrego humoru -gratuluje ;-) PS.www.kurde.pl - parodia WP.

"Szanowny Pan Majewski" w każdym zdaniu powtarza te frazesy o swoim serwisie, a niektórzy ludzie to powtarzają (jak np. Kazur).

Do Ciebie tez bym sie zwracal "Pan XXX" ale niestety przedstawiasz sie tylko ksywka ;)

CNEB polega na wciskaniu naiwnym ludziom abonamentu, a następnie przekonywaniu ich, by robili to samo

Odsylam do mini-slowniczka na gorze postu.

Absurd, nonsens i hipokryzja.

Mój blog o SEO / SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... Nie jestem Pewein ale autor tej strony chyba naruszyl prawo udostepniajac czesc forum ktora jest zamknieta..

jakos mnie to specjanie nie martwi... :)

jesli ktos nie zna jeszcze prawdy o kompetencjach "miszcza" to polecam https://www.merytorium.com/Kurs_Wyszukiwark...omentarzami.pdf z poprawkami naniesionymi przez moja skromna osobe. kupa smiechu w sam raz na weekendowy wieczor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh pan M wyrobił sobie w sieci autorytet i pomagał mu w tym inny niegdyś autorytet, redaktor reporter.pl. Zróbcie sobie kiedyś takie doświadczenie sam już tak robiłem wypełnijcie formularz zgłoszeniowy na kupno abonamentu ale nie płaćcie za niego dane możecie podać jakie chcecie ale maila podajcie prawidłowego. Wtedy się zacznie dostaniesz kilka miali z ciekawym tekstami od pana M. które są świetnym przykładem technik stosowanych przez pana M. Co to za techniki każdy kto ma za sobą choć jeden podręcznik z serii "Wywieranie wpływu na ludzi" Roberta Cialdiniego będzie wiedział. Myślę że pan M. jest świetny w tym co robi czyli w wywieraniu wpływu na ludzi, co pozwala robić interes jemu a nie innym.

ściągaj za darmo stare gry w dyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie krzysztof_s ! Mam tą samą książkę, ale nie chciało mi się "rzucić okiem" aby sprawdzić dokładny tytuł i autora ;-)

Tak.. idealnie jest to samo o czym mówisz (miałem subskrypcję).

Ano. Gościu umie no i zarabia. nikt mu nie zabrania, takie jest prawo. Skoro potrafi naciągnąć tylu ludzi :-)

Zawsze wiadomo, że ten najwyżej w drzewie ma najlepiej. Bo pod niego wejdzie dużo ludzi. Tak więc ;-) Tylko korzystać :-)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos mnie to specjanie nie martwi... ;)

Jak sam chcesz... nie zycze tobie tylko aby strona zainteresowali sie prawnicy z cneb.

Myślę że pan M. jest świetny w tym co robi czyli w wywieraniu wpływu na ludzi, co pozwala robić interes jemu a nie innym.

Ja tam swietnie jak na razie wychodze na poradach z cneb i duzo zarobilem w cnebpoints i nie narzekam.

jesli ktos nie zna jeszcze prawdy o kompetencjach "miszcza" to polecam https://www.merytorium.com/Kurs_Wyszukiwark...omentarzami.pdf z poprawkami naniesionymi przez moja skromna osobe. kupa smiechu w sam raz na weekendowy wieczor.

Chetnie poczytam ;-) Tylko jakis blad mi wyskakuje jak otworzyc probuje. Sciagne najnowszego acrobata i zobacze..

Pozdrawiam

Absurd, nonsens i hipokryzja.

Mój blog o SEO / SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam chcesz... nie zycze tobie tylko aby strona zainteresowali sie prawnicy z cneb.

Nie no... :lol: Nie żartuj już tak... ;)

Ja tam swietnie jak na razie wychodze na poradach z cneb i duzo zarobilem w cnebpoints i nie narzekam.

Mała rada - upewnij się czy z urzędem skarbowym jest wszystko OK. Niewiem jak w cneb wyglądają rozliczenia - to tylko rada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposob mozna przerabiac WSZYSTKIE strony internetowe. Jako ze jestem fanem dobrego humoru -gratuluje ;-) PS.www.kurde.pl - parodia WP.

Przykro mi, ze nie zrozumiales. To dowod na to, ze sa ludzie, ktorzy ladnie zostali zmanipulowani, tak ze nie widza rzeczy, ktore az rażą swoją głupotą.

Do Ciebie tez bym sie zwracal "Pan XXX" ale niestety przedstawiasz sie tylko ksywka :lol:

Wiesz, nie chodziło mi o to, bys zwracal sie do mnie per Pan. Smieszy mnie po prostu wizerunek, jaki wokol siebie wytwarzal Twoj idol. Od 2-3 lat pisze jaki to szanowany ekspert, jak to bija sie o niego klienci jaki to on wielki jest. A w rzeczywistosci? Koles ktory nabiera naiwniakow, ktory ma srednie wyksztalcenie i ktory ma tam 20 lat. Koles, ktory mowi wprost jaka to edukacja jest do kitu, a ktory jednoczesnie boi sie przyznac, ze nie skonczyl studiow i ktory sam zaklada wlasna szkole (prywatna, internetowa, wiadomo w jakim celu).

CNEB polega na wciskaniu naiwnym ludziom abonamentu, a następnie przekonywaniu ich, by robili to samo

Odsylam do mini-slowniczka na gorze postu.

CnebPoints jak nazwa wskazuje jest czescia CNEB. Ciesze sie jednak, ze poza ta kwestia formalna (nazewnictwo), zgadzasz sie ze mna.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pana Piotra nalezy szanowac za umiejetnosc wykorzystania tego tematu do zrobienia na tym pieniedzy, co do merytoryki nie wypowiem sie bo jej nie znam.

Ale temat zamykam bo uwazam ze nic nowego nie zostanie tutaj wniesione. Wszystko zostalo napisane.

Check email deliverability tool Maildog

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty też możesz zaoszczędzić stówę --

Jeśli przeczytasz ten wątek! ;)

Większość z tego, co chciałem na ten temat napisać, opisał już Ascent. Gratuluję - w sposób wystarczająco perswazyjny wyczerpałeś temat. Ze swojej strony dodam tylko kilka liczb i skromnych spostrzeżeń.

Przy 4275 Abonentów i założeniu że 75% trafia z Affiliate, można przewidywać, że roczne wpływy z tytułu samego abonamentu CNEB wynoszą ok. 303.150,94 zł rocznie, czyli Pan Majewski zarabia na Was ok. 25.262,58 zł brutto miesięcznie. Taka kwota nie powinna nikogo z Was dziwić. Doświadczenia każdego kraju w którym pojawia się MLM jednoznacznie wskazują, że na jednej idei zarabia kilka pierwszych osób które ją wdrożyły - w każdej branży znajdzie się odpowiednik amwayowskiego W. Wójtowicza. Często wykłady z e-marketingu zaczynam i kończę słowami "Zarabiasz na innowacji, na tym, że to właśnie Ty wyznaczasz ścieżkę, a inni co najwyżej mogą nią za Tobą podążać". Sprawdza się.

Nie chcę kupować tego abonamentu, bo dla mnie jest on bezwartościowy. Mam to wielkie szczeście, że potrafię myśleć. Nie nauczę się marketingu tylko poprzez czytanie nawet najlepszych książek, słuchanie nawet najlepszych wykładów, czy dyskusje w nawet najbardziej doborowym gronie. Nauka (czegokolwiek) to własne case study. Oglądam reklamę w telewizji - zastanawiam się jakie metody zostały zastosowane. Wpisuję popularne hasło w przeglądarce - zastanawiam się dlaczego pierwsza strona jest pierwsza. Zmieniam treść swojej oferty - już na podstawie własnego doświadczenia oceniam, ile na tym zyskam. A w ubikacji przychodzą mi na myśl najlepsze projekty. ;)

Abonament CNEB jest dla mnie bezwartościowy. Wyznacznikiem jego wartości nie jest portfel autora. Wyznacznikiem jego wartości jest to, co zyskali jego klienci - ci, których uczył. Absolwenci moich szkoleń zyskali sporo więcej - mogę to powiedzieć z czystym sumieniem, bo widzę żenujące i bezmózgie klony, takie jak:

https://www.kwatery.kolobrzeg.pl/

https://www.vip-antycellulit.com/

https://www.sciagawa.pl/uv/index.php

Nie chciałbym tak marnie skończyć.

Oczywiście, Abonenci CNEB (Z tego forum są nimi np.: Arrival, BD, Coroner, Kazur, Piotrek, Webcenter, Xann), będą teraz prawdopodobnie bronić swojego "Guru". Napiszą że on poleca taki układ strony i na pewno cieszy się że klienci korzystają z jego doświadczeń. Mogę im tylko odpowiedzieć, że ja czułbym się zniesmaczony samym sobą, w sposób tak oczywisty kopiując czyjąś koncepcję.

Na przykład, pisząc coś takiego:

pgf.gif

Oczywiście, regułę tą potwierdzaja wyjątki. Fantastycznymi przykładami są dokonania Piotrka Połomskiego czy Bartka Danowskiego. Zaznaczam jednak, że Wy jesteście bardzo inteligentnymi ludźmi i w pewnym stopniu wizjonerami, dlatego osiągnęlibyście to samo, surfując po Sieci. On tylko pomógł Wam uwierzyć, że tak by nie było. ;)

Mateuszu - nie mam za złe, że tak bronisz "Guru". Gdyby ktoś kupił moje usługi za wystarczająco dużą kwotę, też bym napisał w 100 kopiach, że jest "Guru przemysłu erotycznego", "Guru wytwórstwa papieru toaletowego", czy czego by sobie nie wymyślił. Zym3n słusznie zauważył analogię do obrony Radia Maryja, ale trudno winić babcię, że poddała się miażdżacym siłom najnowszych metod psychologicznej perswazji. Siła PM tkwi w dobrym Affiliate, dobrze opracowanym MLM. Ale odrzucają metody pozyskiwania "Głów" - większość z "Partnerów" liczy tylko na szybki klik w odnośnik "CNEB". Dam Ci lepszą radę, Mateusz. Zrób dobry doorway spam, a w każdej podstronie zrób przekierowanie do cneb.pl z Twoim nickiem. Nabijesz mu kilka milionów odwiedzin, a w końcu 1.2% skuteczności oferty ze strony głównej cneb.pl da Ci duże pieniądze. ;)

Ze swojej strony podziwiam niektóre zagrania Piotra Majewskiego, choćby:

- Ujawnianie tożsamości wszystkich abonentów

- Oczywiste namawianie do płatności bez faktury

- Artykuły w stylu "jak łamać prawo i nie ponosić konsekwencji"

Przy takich dochodach, mógłby być odrobinę mniej pazerny i bardziej ostrożny.

Pozdrawiam Was serdecznie, J.

- nadal zszokowany widokiem konwulsji człowieka, który wczoraj umierał na jego oczach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności