Skocz do zawartości

Opinia o Cneb.pl


Red

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem mail. Prawde mowiac nie pamietam abym sie zapisywal do jakiejs akademi. Sposob pisania przypomnial mi ta dyskusje:) Zamieszczam jako ciekawostke...
Dopiąć swego w negocjacjach ceny, przekonać trudnego klienta, któż tego nie chce? 

...

HDT Consulting 

Akademia Sukcesu 

www.hdt.com.pl 

Stary spamer.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 203
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

bardzo ciekawa dyskusja wywiązała się na temat Cneb.

Miałem styczność z artykułami i radami P.Majewskiego i podzielam zdanie chyba wiekszości tutaj wypowiadających się osób, że nie warto inwestować w te rady nawet tych 99 zł.

Sukces osiagneli wszyscy ktorzy wykuplili abonament i zastosowali rady. Ja odnioslem sukces w programie partnerskim p.Majewskiego - zarobilem tam duzo i jeszcze zarabiam.

No właśnie odniosłes sukces w programie partnerskim czyli zbijasz kasę na tej zasadzie co P.Majewski ale czy udało Ci się skutecznie zastosować rady z Cneb przy innym biznesie i w nim również odnieść sukces ?

Czy w ogóle próbowałeś?

Bo chyba o to własnie chodziło autorowi tego tematu:

Opłaca mi się jak mam od miesiąca serwis www.ruchchorzow.com ? Czy dzięki temu dobrze go wypromuję i zarobię na nim? Co zyskam wykupując abonament?

Zgadzam się całkowicie z ascentem

Pan Majewski niezłe kokosy robi na takich jak Ty  (bez urazy).
CNEB nauczy Cię najwyżej pisania takiej samej marketingowej papki. Bądź poważny.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mam pytanie do zwoleników Majewskiego.

Czy gdyby "KUBUŚ" stosował jego metody reklamy był by taki efekt

https://www.onet.pl/2ff

Oczywiście chodzi o komentarze i reakcje ludzi.

Ludzie gotowi są robić zrzutę narodową na odbudowe fabryki, o tym raczej Majewski nie miał by nawet co marzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając na tym forum opinie o cneb utwierdziłem się w przekonaniu, że nie warto. Wiem z praktyki co to jest MLM i wiem z grubsza jakgo odróżnić od piramidy. W dużym uproszczeniu: zawsze przed skorzystaniem z tzw superokazji zastanów się i odpowiedz sobie na pytanie "skąd w tym wszystkim biorą się pieniądze, które się zarabia ?". Rzetelna analiza na chłodno da również odpowiedź na pytanie czy warto inwestować swoje pieniądze w ten biznes. W przeciętnym MLM starej szkoły było tanie wpisowe, a pieniądze dla uczstników tegoż MLM zawarte były w cenie towaru. Nie będę się wypowiadał na temat, czy tylko ktoś na szczycie zarabia, bo nie o tym chciałem. Wielokrotnie proponowano mi różnego rodzaju piramidy, w których moje powodzenie zależało od tego, ile ludzi wpłaci dużę wpisowe, kupi towar za 2000% jego wartości itp. Nie dałem się nabrać, paru znajomych obraziło się. Ciekawe, że nawet nie chcieli słuchać mojej argumentacji.

W przypadku cneb towarem jest "wiedza" lub raczej dostęp do "wiedzy". Ile wart jest ten "towar" - jeżeli uznasz, że to gó**o, to nie kupuj go. Ale nie korzystaj też z PP, ponieważ wtedy sprzedajesz dostęp do g... .

Ja,po bezpłatnych newsletterach ( czy czymś takim) zorientowałem się, że coś jest nie tak i wolałem się upewnić co do swoich podejrzeń czytając to "Forum".

Nie ma to jak "rewolucjna czujność " jak mawiał mój kolega.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już w tym czasie wykupiłem abonement przeczytałem forum i cneb.pl i wystąpiłem o zwrot kasy bo tacy jak ja któzy chcą wypromować swój serwis niczego ciekawego raczej nie znajdą. Prędzej na tym forum i to za free

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z newsletterami miałem to samo. Na początku w miarę regularnie, a od jakiegoś czasu nie przychodzą. Dopiero teraz zdałem sobie z tego sprawę. Prawdę mówiąc, forma mi nie odpowiadała, nie chciało mi się czytać całości.

Trochę szkoda, że ich forum merytorium.pl jest płatne (tzn dla tych co wykupili abonament). Można by porównać poziom wypowiedzi z tym forum, bo bardziej się szanuje to za co sie zapłaciło. Zresztą niektórzy forumowicze udzielają się też na tamtym forum, chyba, że to przypadkowa zbieżność nazwisk lub pseudo.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie moge powiedziec tak:

Piotr sobie raczej odpuscil i spoczal na laurach. Nie pisuje juz artykulow, nie udziela sie za bardzo na forum. W serwisie jest kupa ciekawych tresci, ktore oczywiscie mozna znalezc takze gdzie indziej (wiekszocs artykulow to "wyciag" z jakiejs ksiazki/ksiazek znanych autorow). Ja (oraz pare innych osob) skorzystalo z wiedzy zawartej w cnebie otwierajac swoje ebiznesy. Oczywiscie jak ktos nie chce to nie skorzysta ;-P

-> LinkVault <- nowy system wymiany linków statycznych

Kup linki <- dobre ceny, duży wybór

Katalog stron - PR4, SEO friendly, ponad 1000 wpisów ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Ogolnie moge powiedziec tak:

W serwisie jest kupa ciekawych tresci, ktore oczywiscie mozna znalezc takze gdzie indziej (wiekszocs artykulow to "wyciag" z jakiejs ksiazki/ksiazek znanych autorow). Ja (oraz pare innych osob) skorzystalo z wiedzy zawartej w cnebie otwierajac swoje ebiznesy. Oczywiscie jak ktos nie chce to nie skorzysta ;-P

Gotowych recept nie ma. Wiedzy jest sporo - ale trzeba myslec aby to wykorzystac. Bo nie wszystko sie sprawdza. Jak robisz na duzym ruchu i nawet mala poprawka do serwisu/uslug da Ci wiecej niz te 99 rocznie to warto z takich zrodel korzystac.

Nawet po to aby miec pewnosc ze nie przegapisz zadnej szansy na zwiekszenie zarobku :D

System sprzedazy mlm, jezyk serwisu i osoba wlasciciela razi troche ale da sie przezyc. Merytorycznie jest chodzi o taka wiedze w PLu nie ma duzej konkurencji - stad tez moze wynika poziom.

Mozecie sprobowac - ale nie oczekujcie jakis fajerwerkow.

pozdrawiam

Sylwester

Praca - Przetargi - Senior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W temacie nikt już dawno się nie wypowiadał, ale sam chciałbym napisać kilka swoich przemyśleń.

Po pierwsze nie można traktować CNEB jako wiedzy jedynej prawdziwej, nieomylnej i takiej, po której przeczytaniu będziemy specjalistami od e-biznesu. Niestety wiele osób (myślę, że większość), które wykupują abonament niestety tak myślą i niestety Piotr Majewski błędnie wmawia im w swojej ofercie, że tak właśnie będzie. To uznaję za duży błąd i nabijanie ludzi w butelkę.

Nie można bezmyślnie stosować wiedzy tam zawartej, może ona być jedynie uzupełnieniem do wiedzy zdobytej przez własne doświadczenia i przemyślenia.

Wiedzę zawartą w CNEB zapewne można znaleźć również gdzie indziej, ale co wydaje mi się tam dobre to zebranie w całości materiałów z wielu dziedzin w jednym miejscu i nie trzeba tracić czasu, żeby przeszukać co najmniej kilkadziesiąt serwisów na co straciło by się co najmniej kilka dni, w tym czasie pracując można by zarobić na kilka takich abonamentów.

Tak jak już pisałem nie można traktować zawartej tam wiedzy jako jedynej i prawdziwej, ale trzeba umiejętnie wybierać zawarte tam wartościowe wiadomości (których na pewno nie brakuje) a odrzucać te złe. Dlatego ważne jest aby korzystając z tego serwisu posiadać już pewną wiedzę i doświadczenie.

Poza wspomnianymi w pierwszym akapicie zastrzeżeniami nie uważam, aby zarabianie na tym pieniędzy przez P. Majewskiego było czymś złym.

Nie zmusza przecież nikogo do korzystania z jego oferty, fakt, że kupuje się trochę kota w worku, ale 30 dniowa gwarancja zwrotu kosztów jest moim zdaniem w tym przypadku wystarczająca.

Myślę, że P. Majewski wyrasta na 3 ofiarę ataków polskich Internautów obok Microsoft'u i TePs'y... he he uważam to za bardzo zabawne zjawisko :)

Jeszcze tylko słowo do ragni, który jest autorem:

https://www.merytorium.com/Kurs_Wyszukiwark...omentarzami.pdf

Mimo błędów, które wytknąłeś w tej publikacji nadal moim zdaniem jest on przydatny i pokazuje kilka elementów na jakie należy zwrócić uwagę przy pozycjonowaniu stron. Chyba nie zaprzeczysz? :(

W taki sposób można by w zasadzie skrytykować każdą publikację czy artykuł, bo w każdym zawsze znajdzie się mniej lub więcej błędów czy przeoczeń autora, a tym bardziej jeśli spieramy się o sprawy inne niż 2+2=4

Chętnie przeczytał bym takiego ebooka Twojego autorstwa, mam tylko nadzieję, że nie będziesz za niego pobierał opłaty :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostalem maila od normalnego serwisu nastepujacej tresci:

>> Witam Serdecznie

>>

>> Dzisiaj mam dla Cibie bardzo interesujacy artykul na temat internetu.

>>

>> Kazda firma potrzebuje internetu. Musi byc w nim obecna i musi z niego  

>> korzystac. Im szybciej przedsiebiorcy sobie to uswiadomia, tym lepiej dla  

>> ich interesow

>>

>> Malkontenci i pesymisci jeszcze dzis mowia, ze internet jest czesto  

>> przeceniany jako medium docierania do klientow, nosnik reklam czy kanal  

>> sprzedazy. To ponoc ludzie zwiazani z e-biznesem, tworcy stron WWW,  

>> menedzerowie sklepow internetowych czy brokerzy reklam online podbijaja  

>> bebenek, mowiac o superbiznesie w sieci. Nic bardziej blednego.

>> "Internet wydaje sie niezbednym medium w prowadzeniu dzialalnosci  

>> gospodarczej, pelni bowiem funkcje komunikacyjne, reklamowe, edukacyjne i  

>> informacyjne" - pisza w podsumowujacym raporcie autorzy przeprowadzonego  

>> w koncu 2004 r. badania Przedsiebiorczosc w internecie wykonanego przez  

>> Gemius, firme badajaca polski rynek internetowy we wspolpracy z Katedra  

>> Przedsiebiorczosci i Innowacji Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

>> Te teze potwierdzaja liczby. Oto prawie 60 proc. obecnych i przyszlych  

>> przedsiebiorcow uwaza serwisy internetowe za istotna pomoc w zdobywaniu i  

>> podnoszeniu kompetencji oraz kwalifikacji zawodowych. Wsrod  

>> najistotniejszych korzysci plynacych z wykorzystania przez nich tresci i  

>> uslug dostepnych w necie wymieniano: calodobowy dostep do informacji  

>> (58,2 proc. respondentow), oszczednosc czasu w zbieraniu informacji (55,2  

>> proc.), odnajdywanie niezbednych informacji i uslug (40,6 proc) oraz  

>> nizsze koszty zdobywania informacji (34,7 proc.).

>> Oczywiscie mozna tez przytoczyc wiele przykladow, kiedy wielkie pieniadze  

>> wydane przez firmy na internet zostaly bezpowrotnie stracone. Portale  

>> Ahoj, Arena, przedsiewziecia internetowe takich potentatow jak  

>> ComputerLand (np. portal handlu stala) czy Agory (internetowy pasaz  

>> handlowy) to mialy byc hity, ale okazaly sie niewypalami. Niedawno takze  

>> Prokom po cichu wycofal sie z wiekszosci swoich internetowych inwestycji,  

>> ktore kilka lat temu oglaszal z pompa.

>> To wszystko jednak nie znaczy, ze dzis mozna ignorowac potencjal  

>> globalnej sieci. Wazne jest jednak, by zawsze przemyslec, ile w to medium  

>> inwestowac, jak i kiedy.

>> Jaka firma w Polsce moze sobie bowiem pozwolic na rezygnacje z mozliwosci  

>> dotarcia do ponad 9,2 mln klientow? I to przy tak dynamicznie  

>> rozwijajacym sie rynku? W 2004 r. zanotowano rekordowy roczny wzrost  

>> liczby internautow - przybylo ich blisko 1,5 miliona. W biezacym roku,  

>> wedlug prognoz Interactive Advertising Bureau, liczba jego uzytkownikow,  

>> mimo wciaz wysokich kosztow dostepu, szybko przekroczy 10 milionow i  

>> nadal bedzie rosla.

>>

>> Coraz aktywniejsi

>> Statystyki polskiego internetu pokazuja, ze wzrasta aktywnosc jego  

>> uzytkownikow. Przecietnie spedzamy w sieci prawie 15 godzin i 37 minut  

>> miesiecznie, czyli o ponad godzine i 30 minut wiecej niz rok wczesniej.

>>

>> xxxxxx xxxxxx

>> Zrodlo: BusinessWeek

>> ---------------------------------------

>> PRZYPOMINAMY: Szanujemy Twoja prywatnosc. Otrzymales ten list poniewaz  

>> jestes naszym klientem.

Bylem tak "zafascynowany" powyzszym artykulem ze z glupa wysmarowalem maila z pytaniem czy nie maja abonamentu w CNEB. I odpowiedziano mi (czego sie nie spodziewalem). Potwierdzajacego moje przypuszczenia. Jak napisali juz od dwoch lat:)

Tylko na kogo to dziala??

A ja nie będe miał sygnaturki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na kogo to działa, ale jedno wiem na pewno - wszystkie drogi prowadzą do CNEB... hehe

A tak na poważnie to nie dajmy się zwariować... niedługo już nic nie będzie można napisać, żeby nie być posądzonym o korzystanie z CNEB.

Może ludzie piszą takie rzeczy bo są one po prostu skuteczne?

Dla większości z Was, użytkowników tego forum, najskuteczniejszą formą promocji stron i usług w Internecie jest pozycjonowanie, ale jest też wiele innych sposobów na skuteczną promocję, których nie tylko nie używacie, ale o wielu z nich nie macie wogóle pojęcia... :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności