Skocz do zawartości

Szukam alternatywy dla PhpAdsNew


P.J.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam alternatywy dla skryptu phpadsnew, który to wg home.pl za bardzo obciąża serwer niezoptymalizowanymi zapytaniami do bazy (z czym nawet jestem sklonny się zgodzić).

Niestety moje poszukiwania i testy klikunastu skryptów zajęły sporo czasu i nic nie wniosły, więc może ktoś miał podobny problem i znalazł jakieś alternatywne rozwiązanie.

Ważne jest, żeby była możliwość obsługi większej liczby domen, a banery wyświetlały się na konkretnych domenach, a nie wszędzie.

Z góry dzięki za rady.

Ucząc się języków obcych zaopatruj się w odpowiednie podręczniki. Księgarnia lingwistyczna zaprasza do zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, skrypt jest mało optymalny a przy sporej oglądalności nieźle rzęzi :/ u mnie zawsze wypełniał plik slow_queries :/

Co do alternatywy: takich tematów na forum pamiętam przynajmniej kilka i niestety nigdy z nich nic ciekawego nie wynikało ;) Ja przynajmniej takiej alternatywy nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział ogłoszenia to nie problem, bowiem wspólnik juz rozpatruje napisanie skryptu samemu, tyle że:

1. do końca nigdy nie wiadomo czy skrypt będzie lepszy (czytaj: nie będzie tak obciążał bazy), a jeśli nie będzie, to ile potrwa wymiana maili z autorem i poprawki.

2. jesli jest gotowe rozwiązanie, nawet płatne (czytaj: w rozsądnej cenie, a nie $499), to po co zawracać Wisłę kijem?

Ucząc się języków obcych zaopatruj się w odpowiednie podręczniki. Księgarnia lingwistyczna zaprasza do zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności