Skocz do zawartości

back link's na google


kit

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o pomoc, wszedzie gdzie sie pytam nikt nic nie wie.

Mianowicie moja strona www.fotograf-gliwice.fc.pl

posiada juz troche back linkow /caly czas o to dbam/, google pokazują mi ze jest ich 22 ale jak tam wchodze to ich nie ma !

Prosze wejsc pod ten adres: https://www.optymalizacja.com/link-popularity.php i wpisac moja stronę

Sam nie wiem co o tym myśleć i co z tym zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google pod tym wzgędem jest wolne. Musisz trochę poczekać aż google zaktaulizuje backlinki. A na bierząco najlepiej sprawdzać na msn.com albo yahoo.

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

google BL pokazuje zwykle przed update PR ale nie ma sie co przejmować tym wskaźnikiem w google - linki są zaindeksowane tylko googlarka udaje, że o tym nie wie :)

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności