Skocz do zawartości

'Czysta' strona z linkami


kmr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zapewne nie wymyslilem nic nowego ale chcialem zapytac czy wedlug was stworzenie 'czystej' strony z samymi linkami do wpisow w katalogach odniesie jakikolwiek sukces?

Stworzyc strone w html, dodac z 50 linkow do wpisow w katalogach, umiescic na jakims darmowym serwerze i nastepnie dodac do wyszukiwarki google, poczekac az google wejdzie na ta strone w celu indexacji. W czesci head umiescic co trzeba aby robot odwiedzal stronke co np. 8 godzin i dodawac/usuwac tam linki - w ten sposob robot bedzie mial chyba maxymalnie ulatwiona prace gdyz nie bedzie mial nic innego do indexowania oprucz linkow www ktore tam beda sie znajdowac.

Co myslicie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie na ten temat?

mysłimy, że musisz zacząć czytać forum i to mocno poczynając od działu dla początkujących. Coś ci dzwoni ale zupełnie bez ładu i składu.

... nastepnie dodac do wyszukiwarki google, poczekac az google wejdzie na ta strone ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, napisałem to mocno nie zrozumiale.

Chodziło mi o to że w celu pozycjonowania strony x, stworzył bym strone html na której były by same linki kierujące robota do katalogów w których są wpisy do strony x. Cały zabieg miałby oczywiscie na celu przyspieszenie pozycjonowania strony x a nie tej czystej strony :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czesci head umiescic co trzeba aby robot odwiedzal stronke co np. 8 godzin

Takie rzeczy to tylko w erze.

Przy czytaniu forum, zwróć uwagę na informacje dotyczące tworzenia zaplecza....

A co z <META name=”revisit-after” content=”1 Days” > ?

W przypadku tworzenia mapy strony mamy też takie możliwości:

<changefreq>

Częstotliwość zmian strony. Ta wartość podaje wyszukiwarkom ogólne informacje i nie może dokładnie korelować częstotliwości indeksowania strony. Prawidłowe wartości to:

* always

* hourly

* daily

* weekly

* monthly

* yearly

* never

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robot bedzie Cie odwiedzal kiedy bedzie mial ochote a nie kiedy Ty mu bedziesz kazal

Bedziesz czesto zmienial tresc, zwiekszal ilosc linkow to i odwiedzin robota bedzie wiecej.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wiesz, to po co pytasz? :)

Te informacje są troszkę... ...nieaktualne? :)

Poszukaj na tym forum informacji nt. robotów

Czystej stronki większość moderatorów Ci nie zaakceptuje i tylko zmarnujesz możliwość dodania się do watrościowych katalogów...

Nie rozumiem, co chcesz pozycjonować, stronę? darmowy serwer? Mnie się wydawało, że pozycjonuje się domenę :)

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wiesz, to po co pytasz? ;)

Te informacje są troszkę... ...nieaktualne? ;)

Poszukaj na tym forum informacji nt. robotów

Czystej stronki większość moderatorów Ci nie zaakceptuje i tylko zmarnujesz możliwość dodania się do watrościowych katalogów...

Nie rozumiem, co chcesz pozycjonować, stronę? darmowy serwer? Mnie się wydawało, że pozycjonuje się domenę :P

On chce pod linkowywać wpisy do katalogów by szybciej zostaly zaindexowane przez google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chęć odkrycia wyszukiwarki byłaby bardziej pożyteczna, https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=29881 .

"Bestia najgorsza zna nieco litości, lecz ja jej nie znam, więc nie jestem bestią" - William Shakespeare, Richard III.

Gido.pl Must.pl Kokai.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności