Skocz do zawartości

google.ca jak zdobyc kanadyjskie google


Halwus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje dostac sie do top10 google.ca na chyba proste i łatwe hasło. Pytanie tylko czy linkując do domeny np www.domena.ca linki z polskich stron uda mi sie pojawic na zagranicznym google ? Czy jednak potrzebuje tez linki z domen rózniez.ca

Prosze o podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halwus jakim cudem czlowiek ktory zarejestowal sie rok poznij niz tym Ci pomaga znalesc tematy na forum? jedyny powd ktory tu widze to lenistwo i to juz CHYBA w kolejnym temacie ....

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhh głupota ;) zamiast na forum o geolokalizacji to szukałem na google i znalałem generalnie NIC.

Dziekuje za linka na forum, przeczytałem i skapowałem o co chodzi, kupiłem dzisiaj serwer na ovh z opcją geolokalizacji.

Pytanie tylko, czy podłączając domenę.ca do geolokalizacji - kanada potrzebuje nadal linków z domen.ca czy bez znaczenia ? Czy też moze lini w domenach bez znaczenia ale z geolokalizajca kanadyjska?

hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności