Skocz do zawartości

dodawarka.info i poufność danych


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałem mail z dodawarka.info (rejestrowealem sie na samym poczatku, nawet chyba strony tam nie dodalem ...)

a co w nim ?

Szanowni Państwo!

Dziękujemy, za wybranie naszego system pozycjonującego. Mamy nadzieję iż spełnił on Państwa oczekiwania oraz zechcamy do dalszej współpracy. W tym celu prosimy aby w ciągu najbliższych dni uzupełnić punkty. Brak płatności dla konta: [ xxx@xx.pll ]oznacza wstrzymanie katalogowania stron, co z upływem czasu może mieć negatywny skutek dla pozycjonowanych projektów.

Dziękujemy za dotychczasowy okres współpracy i zapewniamy, że dokładamy wysiłków, by dalsze nasze współdziałanie nadal przyniosiło Państwu zadowolenie.

Pracanowo - Biuro Obsługi Klienta

XXXXX XXXXXXX

Pomoc emaliową w godz.10-16 (Pon-Piąt)

kontakt@dodawarka.info

i niby nic nadzywczajnego ... ale...

za tym textem pojawia sie kolejna wiadomosc tej samej tresci, lecz z zmienionym mailem...

(no to mam teraz bardzo ladna baze pozycjonerów .... ) ahhhh

Pozdrawiam

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne oświadczenie oraz wytyczne odnośnie postępowania w razie naruszenia przez osoby trzecie państwa prywatności zostaną wysłane do godziny 15 w tym razem niezapętlonym e-mailu. Więc proszę powstrzymać się od negatywnych komentarzy do czasu oficjalnego wyjaśnienia sprawy. W tym momencie badamy całą sprawę oraz staramy się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie.

Oficjalne oświadczenie:

W związku z zapętleniem się naszego systemu mailingowego, oraz wyciekiem adresów e-mail części klientów chcielibyśmy przeprosić za zaistniałą sytuacje. Państwa dane

osobowe są bezpieczne na serwerach w Stanach Zjednoczonych. Jeżeli otrzymają państwo jakiekolwiek materiały reklamowe od firm trzecich prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta rozpatrzymy każde zgłoszenie.

Aktualnie poprawiliśmy naszą jakość usług, skuteczność katalogowania oraz algorytm odpowiedzialny za katalogowanie. W związku z tym chcemy przeprowadzić

test wydajności naszych serwerów katalogujących. Do końca stycznia nie będziemy pobierali punktów, katalogowanie będzie odbywało się za darmo bez żądnych opłat.

Po okresie testowym zaprezentujemy jeszcze bardziej funkcjonalny system pozycjonujący dostosowany do państwa potrzeb.

Dziękujemy za dotychczasowy okres współpracy i zapewniamy, że dokładamy wysiłków, by dalsze nasze współdziałanie nadal przynosiło Państwu zadowolenie.";

Z poważaniem Biuro Dodawarka

https://www.dodawarka.info

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to aj dodam ze przy próbie logowanie sie pojawia sie komunikat

Przykro mi taki użytkownik nie istnieje lub brak aktywacji konta
a ja wpisze tens am mail dla rejestracji
Adres email jest już używany wybierz inny

lub zaloguj się do konta

(wczoraj udalo mi sie nawet zalogowac .. )

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh mam to samo :blush: Dostałem meila gdzie mam 100 adresów meilowych do innych. Takie cos mi sie nie spodobalo. Moj meil mogl rowniez trafic do tych osob. Jak widac administratorzy czuwaja i wydali oficjalny komunikat w ktorym jak widac mozna kozystac do konca miesiaca za friko. Mysle sobie 'super', zawsze to pare linkow wiecej. Probuje sie zalogowac i ... 'Taki uzytkownik nie istnieje'. Hmm... jak nie istnieje skoro pare godzin wczesniej dostalem meila z systemu. A wiec firma zablokowala konta tym co zostali pokrzywdzeni a oficjalnie daje 'prezent'?? Cos jest nie tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma istnieje ma się dobrze cały czas pracujemy nad poprawą usług, dane kontaktowe zostały uzupełnione co do problemu z logowaniem to sadze iż jest to wina nowego sterownika do Mysql przyjże się dzisiaj sprawie dokładniej. Jedyny problem z naszą działalnością to podwykonawcy którzy nie wywiązują się w czasie z zadań oraz duża odległości całej ekipy trudno czasami wszystko zgrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności