Skocz do zawartości

"Twoja przegl±darka nie obsługuje ramek" - wynik w google..


pawcioo

Rekomendowane odpowiedzi

<frameset>
 <frame name="strona" src="https://pablos.subtech.pl/index.php" frameborder="0" />
 <noframes>
 <body>
<div>
Twoja przegl±darka nie obsługuje ramek.<br>
PrzejdĽ na adres: <a href="https://pablos.subtech.pl/index.php">https://pablos.subtech.pl/index.php</a>
<hr>
<h6>www.nazwa.pl</h6>
</div>
 </body>
 </noframes>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem niedawno i jak kolega K już ci wyżej wyjaśnij kup sobie jakiś hosting, polecam linuxpl.com z dostępem do shella itp. i dodaj domene do DNS-ów twojego hostingu ;)

trance_is_not_a_techno_v2.0_by_tvg.gif

Rzetelne i profesjonalne w tym co robi biuro tłumaczeń Katowice wygrało w kategorii najlepsza obsługa klienta.

Tani, profesjonalny zwrot podatku z Niemiec i Austrii. Dodatkowo Kindergeld Austria i Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem tak z poczatku. Problem był w tym że przekierowywałem stronę na url i takie coś sie dodawało. Musisz zmienić delegację domeny.

Ja po wykupieniu hostingu ustawiłem serwery dns z domeny na ten hosting, na hostingu dodałem nazwę domeny i wszystko śmiga ;)

Jeśli masz problem z komputerem polecam pogotowie komputerowe kraków na terenie Krakowa i okolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jeżeli mam na "nazwa.pl" wpisać w DNSY?? a w mailu od hostingu mam tylko jeden DNS?? ns2.subtech.pl i coo??

Po prostu sprawdź czy da się wpisać tylko jeden, a drugi (ten nazwa.pl) skasuj. Albo dopytaj hosting czy mają drugi dns.

Jeśli masz problem z komputerem polecam pogotowie komputerowe kraków na terenie Krakowa i okolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

witam,

podłącze się pod temat. Moja stronę (www.michalschabowski.pl) na serwerze netstrefy a domenę w nazwie.pl. Na początku miałem przekierowanie na URLa, ale w czwartek w tamtym tygodniu zrobiłem przekierowanie na IP. Dzięki temu lepiej sie strona pozycjonuje, favicon wczytuje i inne takie tam rzeczy:)

25 lipca robot googlowy po raz ostatni był na stronie, 27 wysłałem mapę strony do googli(czeka na zatwierdzenie) i dwa dni temu dodałem plik robots.txt. Jak wpisuję stronę do katalogów, to automatycznie pobierają one info z tagów, a google nie. Pojawia się więc tytułowy wpis w wynikach wyszukiwania. Mam jedynie domysły że robot googlowy musi jeszcze raz stronę prze indeksować, ale to tylko domysły bo się na tym nie znam. Wiecie może czemu się tak dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Mam dokładnie taki sam problem co kolega ;) i próboje zrobić to co podpowiedzieliscie jemu, ale tutaj pojawil sie kolejny problem.

Mam serwer i domene w nazwa.pl

Tak samo w google wyskakuje tresc ze przegladarka nie oblsuguje ramek itd.

W panelu klienta w "Przekierowanie na serwer w NetArt" przekierowalem domene na identyfikator serwera fizjoterapia.nazwa.pl

i teraz gdy wchodze na stronke fizjoterapia24.info wyswietla sie informacja ze "Pod adresem tej domeny nie ma jeszcze serwisu WWW.

Zapraszamy wkrótce."

pomoc on-line doradzila mi zeby w Active.Admin w konfiguracji -> domeny na serwerze dodac wpis "fizjoterapia24.info" dodałem i dalej lipa dalej pojawia sie ten sam komunikat "Pod adresem tej domeny nie ma jeszcze serwisu WWW.

Zapraszamy wkrótce."

Jakies pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności