Skocz do zawartości

Ile katalogow dziennie lub na tydzień


kazek01

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pytanko, ja dodaje dziennie stronke do dziesieciu katalogow, to wychodzi ok 30-40 linkow dziennie, czy to nie jest przypadkiem za duzo, chce ograniczyc to troche, najpierw do 5, a pozniej do 3, nie wiecie, czy ograniczenie dynamiki przyrostu linkow moze skutkowac pogorszeniem pozycji? Wiecie cos na ten temat? z gory dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten temat jest troszke stary, katalogow sporo przybylo, wiec moge je dodawac chyba ze 2 lata po 10 dziennie. Mi chodzi o to, czy t0o nie jest przypadkiem troche za duzo, pozdrowki dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj miesiac do 5 katalogow, pozniej systematycznie zwiekszaj. Jak bedziesz dawal po 10 to tez nie bedzie zle. Pamietaj tylko by zmieniac anchot text.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności