Skocz do zawartości

Czy pozycjonować domene z przedrostkiem "www"


kwidzi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko.

Domenka jest młoda. 2 miechy

Cały czas pozycjonowałem na domene rozrywa.pl.

Okazało się że na www.rozrywa.pl po 2 miesiącach mam PR3.

Nie chciałem pozycjonować z przedrostkiem www. I wszędzie dawałem linki wskazujące na domene rozrywa.pl a nie www.rozrywa.pl. Jeśli mam lepszego PageRanka na www.rozrywa.pl to może pozycjonować na ten adres.

Dziwna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci daje ten PR? Liczy sie pozycja...

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też podbnie dziwna sytuacje na poczatu dawałem bez przedrostaka www a pózniej z przedrostkiem www pózniej zno tak i w kórłko i sam nie wpadłem że to ma jakieś znaczenia ma widocznie bo rozdziela sie linki na 2 swery. Mam przekierowanie z www na bez www i zobacze co się stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności