Skocz do zawartości

[TD] Przerwy w naliczaniu w Ceneo


Brad

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie aż tak, że zaniżają..... tylko bannerki Ci nie przyciągają ludków i dlatego niski ctr.

Co do wyświetleń to na jednej domenie mam już trzeci raz problem z ceneo – nie nalicza wyświetleń/klików nawet po 2-3dni – jak do nich napiszę to wraca wszystko do normy włącznie ze statami wstecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, a to gruby numer. Napisz więcej... Znasz powody, itp?

Takie rzeczy to mnie rozwalają...

Nie wiem co Cię rozwala ja, czy oni – ale jak widać nie jestem jedyny z tym problemem – na odp. się nie doczekałem – tylko przywrócenie statów, natomiast dwa razy brak w stacie zbiegł się ze zmianą bannerka na str.

Nie wiem, czy inne programy też znikają ze statów? - ja tylko ceneo miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szy – napisałem wcześniej, że nie naliczało mi wyświetleń i klików przez dwa-trzy dni z ceneo w raporcie za dany dzień – po mailu jak pisałem wróciło w statach wszystko łącznie ze stanem wstecz (odsłony/kliki itd.) – więc nie mówię, że kasy mi nie przysyłają tylko to, że program znika na jakiś czas z raportu bieżącego – nie wiem, czy przy płatności też by nie było bo do takiej sytuacji nie dopuściłem.

Co do innych wypowiedzi to nie wiem, gdzie im „znika” i czy tylko ceneo.

Powiem tak, że pierwszy taki przypadek miałem na początku stycznia, ostatnio jeszcze te dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sytuacje w PP na zachodzie są dość częste i nazywa sie to "Shaving" tyle że tam robi się to dość dyskretnie i ciężko to udowodnić. Nie ujawniają np. wszystkich "Joins" do stron dla "Members" które wygenerowałeś. Często ktoś się już zdesperował i pisał maila czemu tak cienko ostatnio to za parę dni wpadały nowe membershipy na otarcie łez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiecie że Wam nie naliczało - mieliście 0,00 w miesięcznym?

Po tym jak przez kilka dni dorobiłem się 0.3zl poprosiłem kilka osób, żeby klikły + potwierdzenie. Te kliki pewnie do teraz nie zostały zaliczone. A kliknięć pewnie było dużo bo stronka zgodna tematycznie z bannerem który był wstawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szy - inaczej

masz liste programów w raporcie jak wygenerujesz

1

2

3

4

itd

Ja na tej liście nie miałem np. ceneo do chwili interwencji, nie robiłem jak Brad "testów" z klikaniem - mi nie pokazywało nawet wyświetleń, więc dochód i kliki nie mają tutaj znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem sie zdarza ( szczególnie jak program jest na przedpłaty w TD - znacyz muszą najpierw wysłać kasę do TD ) że nie widać w zestawieniach wejść, kliknęęć, czy sprzedaży. dopiero zapłacenie przez reklamodawcę przedpłaty przywraca normalny stan )

więc to moze być jednym z powodów

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się zgadza, ale w „Raport ogólny programów” zawsze masz aktualny stan np. wyświetleń, a ja miałem brak programu na liście – dopiero po czasie wracało wszystko w stat.

----- Do mod:

Ten wątek jest źle podzielony - brakuje tutaj jednego mojego postu i połowę postu szy, żeby to miało skład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności