Skocz do zawartości

Romek giertych


melassa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jak rozpoczne akcje pozycjonujemy hasło "żydówka"  > Zyta Gilowska  to zaraz nazwiecie mnie antysemitą ale ROmka to możecie bezkarnie opluwać. Dziecinada. Mam nadzieje ,że taka zabawa się Wam szybko znudzi.

Szanowny kolego zwroc uwage, ze akcja kretyn nie drwi z narodowosci Leppera czy Giertycha. My jedynie mowimy prawde o zachowaniu i pogladach obu panow. Prawda jest taka, ze obaj sa kretynami. Co ciekawe o tym, ze ktos jest lub nie jest kretynem nie decyduje wyksztalcenie bo nasi modele reprezentuja 2 rozne strony medalu o nazwie.

W Polsce mamy wolnosc slowa - na szczescie - i kazdy ma prawo do wyglaszania swoich pogladow. Niestety musisz sie z tym zgodzic - to cena demokracji. Pamietaj jednak o tym, ze Twoja propozycja jest niesmaczna i to przejaw dyskryminacji rasowej.

Sugeruje abys nie politykowal na tym forum bo nie taka role ma spelniac. Jezeli nie mozesz sie powstrzymac przed wyglaszaniem swoich politycznych pogladow to zmien forum np na onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozpoczne akcje pozycjonujemy hasło "żydówka"  > Zyta Gilowska  to zaraz nazwiecie mnie antysemitą ale ROmka to możecie bezkarnie opluwać. Dziecinada. Mam nadzieje ,że taka zabawa się Wam szybko znudzi.

Dziecinada? Ale ile mozna sie nauczyc:) i niech ktos potem powie ze Leper sie nie przydal ;D

Na zlecenie litery w zdania składam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polityka dotyczy kazdego z nas (niestety) bo tam gdzie jej nie ma lub jest malo wszystko dziala jak nalezy ;)

a co do dziedzinady dido musisz zwrocic uwage na jeden fakt ze sam nie zaprzeczasz ze romek jest antysemita, ksenofobem itp

ludzie ktorzy kieruja sie takimi wlasnie kryteriami oceny ludzi sa kretynami

moze i miec cudowny plan naprawy polski ale gwarantuje ci ze po dojsciu do wladzy wiele nie zrobi i skompromituje sie ;)

nie mialbym nic przeciwko jego haslom itp gdybym mial pewnosc ze jak dojdzie do wladzy bedzie wlaczyl o gospodarke, bezpieczenstwo, tolerancjie, ale wiem ze ta osoba bedzie niszczyc nasz kraj i skompromituje go w oczach swiata

Giertych to taki polski Le Pen

Przypominam akcje LPR i MW z krakowa kiedy to bojowkarze MW pobili bezdomnych na dworcu, zakazli wystawy homoseksualitow i zorganizowali bojowki przeciw wiecowi homoseksualistow

odwolywanie sie do ideologi narodowcow z miedzywojnia (ogranizowali krwawe wiece, zabijali zydow i ludzi obcego pochodzenia) jest dla mnie wystarczajacym powodem aby mowic o takich sprawach glosno

chcialbys zyc w kraju w ktorym nie moglbyc mowic otwarcie o swoich pogladach i bac sie byc samym soba to glosuj na LPR i wspieraj giertycha

Check email deliverability tool Maildog

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

chcialbys zyc w kraju w ktorym nie moglbyc mowic otwarcie o swoich pogladach i bac sie byc samym soba to glosuj na LPR i wspieraj giertycha

No tak...... wydaje mi sie ze to juz w Polsce kiedys bylo.......

Ja osobiscie wolalbym zeby nic podobnego juz sie wiecej nam nie przytrafilo.

Zgadzam sie co do tego co napisales, ale uwazam ze jego slogany nie sa najlepsze i ja ich nie popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem tak dlatego ze kolega tutaj zarzuca nam ze kierujemy sie jakimis dziwnymi intencjami przy krytykowaniu poczynan giertycha

na pewno jedna z jego sugestii bylo to ze kierujemy sie sloganami gloszonymi przez niego

piszac o tym ze nie zalezy mi na sloganach politykow pisze o tym ze nie jest wazne co mowia a co robia ;)

Check email deliverability tool Maildog

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nalezy sie dziwic akcjom piętnującym glupotę, brak myślenia. Najgrożniejsi wydają się jednak Ci, którzy jak - wspomniany Giertych co innego mowia w kuluarach sejmowych a co innego do wyborcow. Potem tacy biedni ludkowie są omamieni i desperacko szukaja punktow "dowalenia" komukolwiek, od przyznawania ludziom "innych narodowosci w gescie dowalenia' aż do przejawow skrajnego nacjonalizmu i ordynarnosci.

Moim zdaniem wynika to z faktu, ze nasze spoleczenstwo jest lase na populizm, zgrabne haselka. Nie umiemy przyjac ciezkiej prawdy i zacisnac zebow. Licza sie prawa ekonomi, ktore jak wiadomo nie sa rozowe i uplynie 50 lat zanim polska osiagnie poziom np. Hiszpanii (ktora i tak nie jest najbogatrzym krajem Unii). Cala zasluga moim zdaniem ze i tak jest bardzo dobrze jak na pol wieku gospodarki centralnej lezy u podstaw dzialan jakie zapoczatkowal Balcerowicz. Moze jest kontrowersyjny ale chyle czolo.

To tyle.

Ciupagi z Helu na export

"Jak żech cyckoł (ssał) ta kartka, toch myśloł, że to jest kotlet. Trocha było ciężko, bo był niedosolony" PAP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka inna droge chcesz wprowadzic w polsce ??

gdyby nie reformy b. bylibysmy rumunia

wyliczenia pokazuje ze gdyby przyjac drugi pakiet reform balecorowicza za rzadu AWS bezrobocie byloby 7% wzrost 5% (staly) deficyt spadalby kilka do kilkunastu miliardow rocznie :) piekne czyz nie ???

ale jak widac ludzie wola sie madrzyc i wszyscy znaja sie lepiej na ekonomi ale jakos tylko jego reformy daja prawdziwy efekt

no ale coz na wlasne zyczeni jestesmy biedni, zapyziali, z dziurawymi rdrogami z przestazala telekomunikaja, elektryfikacja, koleja, administracja, sluzba zdrowia ledwo zipiejacej na wlasne zyczenie niestety

co najbardziej mnie to ze to co mowi znienawidzony pan balcerowicz staje sie faktem w perspektywie 2-3 lat

o wzroscie bezrobocia mowil juz od 1998 roku, to samo sie tyczy kas chorych (byl za wprowadzeniem prywtnych instytucji zarzadzajacymi skladkami, ktore by konkurowaly ze soba o klienta niczym firmy ubezpieczeniowe)

doswiadczenie naszego kraju pokazuje ze nie da sie pojsc droga szwecji (za wysoki poziom korupcji w naszym kraju), tutaj skutkuja tylko glebokie i radykalne reformy

a kazdy wie ze gdzie mniej panstwa tam najlepiej dzieje sie w naszej gospodarce i zyciu spolecznym

Check email deliverability tool Maildog

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Pana Balcerowicza to uwazam, ze jest najwspanialszym umyslem ekonomicznym w POlsce jezeli nie w calej Europie.

o wzroscie bezrobocia mowil juz od 1998 roku, to samo sie tyczy kas chorych (byl za wprowadzeniem prywtnych instytucji zarzadzajacymi skladkami, ktore by konkurowaly ze soba o klienta niczym firmy ubezpieczeniowe)

I dlatego na nim psy wieszaja, bo o tym mowil.

Niestety zeby bylo lepiej niekiedy musi byc gorzej, ale nasz narod tego nie rozumie (w wiekszosci - niestety).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności