Skocz do zawartości

PR3 po ok 2.5 miesiacach


egregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzis z ciekawosci sprawdzalem i okazalo sie ze moj sklep www.inverti.pl otrzymal PR3. Czy to w miare przyzwoite osiagniecie ? Sklep w sieci od konca listopada. Specjalnie nie promowany, wiekszosc wizyt z wynikow organicznych w google (ok.85%), bez adwords.

Dotychczas sklep mial PR0.

To wszystko przy wizytach na poziomie 200 dziennie. Swojego czasu to przyjemnie rosło, ale teraz sie zatrzymało. Póki co specjalnie nie angażuje się w promocje serwisu, głównie z braku czasu.

Co polecacie zrobić teraz żeby zwiększyć ilość wizyt?

Na kluczowe frazy, typu sexshop raczej nie licze na top10.

Pozdrawiam

Tomasz Gregorczyk

Zasady Ogólne B punkt 8 https://forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=627

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to napisałem. Jest sobie strona prawie pusta (jedno krótkie zdanie), bez podstron, ale leży w sieci od lipca 2002 (pierwsze notowanie web.archive.org. 2 linki wychodzące (jeden do stat4u.pl i jeden do katalogu). BL wg MSN wynosi 2 (ale z jednej witryny). PR 3 i za co? Jest to jedyna moja strona, która ma BL w google większy niż w MSN (3 ;) linki w google )

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PR3 - nic wielkiego z kilkunastu wpisow w qlwebach mozesz tyle dostac ;)

PR4 - katalogi + kilka linkow mocnych

PR5+ - tu juz tylko linki pomoga

Tylko PR nie zawsze rowna sie wysoka pozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kluczowe frazy, typu sexshop raczej nie licze na top10.

to zacznij liczyć bo ta akurat konkretnie fraza jest w miare łatwa.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

egregor:

sprawdź ;) Sprawdź wiek domen w topie, ilosć linków dochodzących, optymalizację tych stron pod kątem tego słowa itd itp.

P.S. Czytając forum szybko mozesz się zorientować, że ilosć wizyt nie ma się nijak do PR. Pozdrawiam!

"Bestia najgorsza zna nieco litości, lecz ja jej nie znam, więc nie jestem bestią" - William Shakespeare, Richard III.

Gido.pl Must.pl Kokai.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności