Skocz do zawartości

Zakładanie firmy...


Trademark

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jest już temat odnośnie firm to mam pytanie.

Jak wygląda sprawa jeżeli prowadzi się portal z usługami typu sprzedawanie dzwonków, tapet i innych rzeczy GSM lub portal z płatnymi ogłoszeniami (płatne przez Allpay)?

Czy w takim wypadku trzeba rejestrować to jako firmę? Miesięczne dochody nie starczą nawet na opłacenie ZUS-u, więc to chyba niezbyt dobry pomysł i nie jest to też główne źródło dochodu.

Z góry dzięki za info jeżeli ktoś się w tym orientuje.

Żeglarstwo - www.bezan.com.pl - hobbystyczna stronka o żeglarstwie

Ogłoszenia Żeglarskie - Resjy Morskie, Czartery, Kursy, Skipperzy - NaŻagle.pl

Interesujesz się żeglarstwem? Zajżyj na Forum żeglarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że jeżeli firma reklamująca się by chciała by jakiś papierek można zrobić umowę zlecenia a nie o dzieło....

Wie ktoś jaka operator płatności online jest najlepszy? Czy wszystko to jedno i to samo ?

Żeglarstwo - www.bezan.com.pl - hobbystyczna stronka o żeglarstwie

Ogłoszenia Żeglarskie - Resjy Morskie, Czartery, Kursy, Skipperzy - NaŻagle.pl

Interesujesz się żeglarstwem? Zajżyj na Forum żeglarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chce założyć firmę.

Co prawda po wakacjach bo chce jest wykorzystać ostatni raz na maksa :D

W domu mam 2 komputery, ale nie wszystkie oprogramowanie jest legalne (oba nie są moje tylko jeden).

Czy mogę np. kupić windowsa do jednego komputera, a offica do 2 gdzie na nim jest legalny windows zarejestrowany na inną osobę? Moja mama ma swój komputer i jest niewidoma i potrzebuje offica bo tylko nim umie sie posługiwać (programy udźwiękawiające...).

Czy osoba ubiegająca sie o dofinansowanie musi mieć jakieś konkretne minimalne wykształcenie?

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qkwb powiem jedynie, że już ja i mama dostaliśmy takie dofinansowanie (ja też swego czasu miałem pierwszą grupę na wzrok, teraz z ogólnego stanu dostałem 1) i z Homera dostaliśmy w sumie ok 40 000 pln. Oczywiście większość wydana na programy udźwiękawiające, urządzenia brajlowskie itd.

Mi office nie był i nie jest potrzebny (mogę coś darmowego), ale mama musi mieć office xp bo tylko na tym umie działać i tego się uczyła na kursie. Ale gdy mama kupowała komputer to nie wiedziała o office - że będzie jej potrzebny itd.

Mogę wydać 600 złoty na offica, ale wiadomo, że wole kupić np. kilkaset domen...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności