Skocz do zawartości

Zbanowanie przez Google ?


lancelot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio podpiąłem sobie nowo zakupioną domenę pod starą stronę, czyli miałem 2 domeny prowadzące do tej samej strony, dzisiaj okazuje się że w google w miejscach w których miałem 2-3 miejsce teraz mam 64. Przekierowałem już starą domenę na nową, ale niewiem czy to pomoże, co polecacie zrobić ?

Pozdro

Hej Szukasz informacji o obstawianiu ?

Forum Bukmacherskie - Typowania.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja chcę wypromować tą nową domenę stara miała służyć tylko temu żeby przed wypozycjonowaniem nowej ludzie wchodzili przez nia w google na strone

no i właśnie do tego służy przekierowanie 301

ze starej domeny przekierowujesz na nową i i jak ktoś wejdzie na starą to zobaczy to co kiedyś tylko mu pasek adresu się zmieni

a w google będzie ok

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności