Skocz do zawartości

Forum z aliasem prv


kamajumper

Rekomendowane odpowiedzi

... nie wiem czy nie zmieni mi się za rok serwer, ani poddomena którą na forum mam. A alias mi zawsze zostanie...

Alias zostanie ci do czasu jak prv.pl nie zrezygnuje z darmówek - tak wiem, że trudno w to uwierzyć, ale jest to całkiem możliwe.

Poza tym uzależnianie się od DARMOWEJ usługi, która czasem nie działa jest dziwną praktyką.

Najtańsza domena kosztuje parę złotych, przedłużenie domeny kilkanaście złotych - faktycznie koszt jest tak wielki, że nie można sobie na niego pozwolić :)

Gremlin18 - jeśli skorzystasz z promocji, to za info zapłacisz 1,80zł a za przedłużenie ok. 21zł. Jaki to jest koszt na miesiąc, to nawet nie chce mi się przeliczać :P

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi.

Więc tak domena nie wchodzi w grę i nie będę rospisywał się dlaczego.

Zdaję sobie sprawę że alias prv to nie jest żadne cudo, jednak nie odejde od niego.

Potrzebuje to zrobić tak, żeby w googlach był tylko adres z prv. Alias ustawiony jest na subdomenę (dodawanie jej do googli też nie wchodzi w grę). Nie wiem za bardzo jak mam to zrobić i czy treść forum+znaczniki ma w tym wypadku jakieś znaczenie. Pozdrawiam i liczę na dalszą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak domena nie wchodzi w grę i nie będę rospisywał się dlaczego.

Zdaję sobie sprawę że alias prv to nie jest żadne cudo, jednak nie odejde od niego.

Więc szkoda Twojego czasu i pracy na pozycjonowanie czegoś co prędzej czy później stracisz

łapiesz ?

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak domena nie wchodzi w grę i nie będę rospisywał się dlaczego.

Zdaję sobie sprawę że alias prv to nie jest żadne cudo, jednak nie odejde od niego.

Więc szkoda Twojego czasu i pracy na pozycjonowanie czegoś co prędzej czy później stracisz

łapiesz ?

No łapie. Ale nie chodzi mi znowu o Bóg wie jakie pozycjonowaie. Chcę to tylko dodać do googli tak żeby ktoś sobie to mógł znaleźć. Pozycja nie stanowi tu problemu, bo i tak pod słowami kluczowymi nie ma wiele stron. Tylko nie wiem co tak na prawdę mam w tym przypadku dodawać i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

No łapie. Ale nie chodzi mi znowu o Bóg wie jakie pozycjonowaie. Chcę to tylko dodać do googli tak żeby ktoś sobie to mógł znaleźć. Pozycja nie stanowi tu problemu, bo i tak pod słowami kluczowymi nie ma wiele stron. Tylko nie wiem co tak na prawdę mam w tym przypadku dodawać i jak.

Nie łapiesz. Koledzy dali najważniejszą radę w pozycjonowaniu - DOMENA!,

a Ty upierasz się przy nie swojej domenie.

Im prędzej zaparkujesz domenę tym lepiej. kropka.

Z jednej strony piszesz że słowa kluczowe nie stanowią problemu, z drugiej nie wiesz co dodawać i jak?

Dodawaj tytył strony jako anchor w linkach, zmieniaj co jakiś czas ten anchor i linkuj, ale własną domenę, nie cudzy hosting.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności