Skocz do zawartości

Nagły przyrost BL w Yahoo


michal_aniol

Rekomendowane odpowiedzi

Pozycjonuje stronę od około miesiąca poprzez systematyczne dodawanie do katalogów (10 linków dziennie). BL powoli, ale stale rosło w Yahoo i jakoś do dziś było w granicach 110. Nagle nie wiem skąd, pokazuje mi tego ponad 5700... :D Zauważyłem że po wyświetleniu tych linków większość wskazuje na Embi Katalog stron www. Moja strona to www.arvika.pl. Dalczego tak sie stało? Czy to jest jakiś błąd wyświetlania Yahoo? Konkurencja? Czy może wina leży po stronie katalogu Embi? No i pytanie czy grozi mi ban, filtr itp?

Jeśli masz problem z komputerem polecam pogotowie komputerowe kraków na terenie Krakowa i okolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz link na stronie z 100k podstron i wszystkie obleci robot yahoo to możesz mieć nawet 100k linków, ale są one z jednej domeny więc tak naprawdę nie wiele wartę.

A jak wyszukiwarki tratują linki umieszczone na stronach oraz podstronach subdomeny np. test.domena.pl kierujące na domena.pl ? Czy takie linki mają taką samą moc jak linki na innadomena.pl ?

Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności