Skocz do zawartości

cloaking?


cyklak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam sobie malutką stronkę. Od dłuższego czasu była (a może, nadal jest w czołówce rankingu google).

Obecnie według statystyk google stronka jest na 15 (piętnastym) miejscu.

W przeglądarce wyświetla się na odległej 650 (sześćset pięćdziesiątej) pozycji.

Sytuacja utrzymuje się, z kilku dniową przerwą, około półtora miesiąca (to znaczy - na kilka dni powróciła do czołówki).

Czym to jest spowodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, moja szklana kule muszę oddać do naprawy ... adres strony

tak pozatym my nie pozycjonujemy w przeglądarkach ;-)

Pozatym mało co zrozumiałem ...

Polecam działy dla początkujących ...

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzędzia dla webmasterów google, statystyki zapytań - cyklinowanie 15 pozycja. Klikam link i znajduję stronę na 650 pozycji.

Borykam się z tym problemem ok miesiąca. W tym czasie dużo czytałem, ale nie spotkałem podobnego problemu.

Nie chodzi mi o spadek notowań tylko o tak wielką różnicę zajmowanej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o "średnia pozycja" w statystykach w narżedziu google dla webmasterów ?

to jest średnia pozycja czyli liczona przez jakiś czas

widocznei wczesniej byłeś wyżej a teraz spadłeś ale średnią masz dalej wysoką

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sobie malutką stronkę. Od dłuższego czasu była (a może, nadal jest w czołówce rankingu google).

Obecnie według statystyk google stronka jest na 15 (piętnastym) miejscu.

W przeglądarce wyświetla się na odległej 650 (sześćset pięćdziesiątej) pozycji.

Sytuacja utrzymuje się, z kilku dniową przerwą, około półtora miesiąca (to znaczy - na kilka dni powróciła do czołówki).

Czym to jest spowodowane.

Dzięki, że w nawiasach wpisałeś słownie liczbę... Nie przeczytałbym...

Może skończył Ci się Fresh Site Bonus Google :) albo zniechęciłeś czymś Google do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie gdybanie...

nie wiem jak jest liczona ta pozycja w narzedziu - czy z jednego DC czy z wielu bo może to być rożniaca miedzy DC, albo kolejna paskudna zmyłka google

podaj adres strony bez tego to tylko wróżka

EDIT: raczej nie ma to nic wspólnego z colakingiem - cloaking to jest w skrócie jak wyszukiwarka widzi co innego a przeglądarka co innego i wynika raczej ze świadomego działania webmastera

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie gdybanie...

nie wiem jak jest liczona ta pozycja w narzedziu - czy z jednego DC czy z wielu bo może to być rożniaca miedzy DC, albo kolejna paskudna zmyłka google

podaj adres strony bez tego to tylko wróżka

Druga moja stronka jest wedłóg google na 640 pozycji i różnica ze stanem faktycznym wynosi 2 do 3 miejsc. Więc chyba to narzędzie działa. Na wszystkich DC jest ta sama pozycja.

Nie chcę podawać adresu, ponieważ oczekuję porady, a nie gotowego rozwiązania.

Może koś się z tym spotkał (lub kożysta z tej metody).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka to raczej ogłoszenie o cyklinowaniu (takie gruntowne sprzątanie).

Chcę się tylko dowiedzieć czym jest spowodowana ta rozbieżność w narzędziach google i w wynikach wyświetlanych w przeglądarce, tu 15 a tam 650.

Porady w stylu idź do psychologa nie wnoszą nic nowego, ale podkręcają ilość postów i polepszają (chyba) samopoczucie piszącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności