Skocz do zawartości

Dziwna sytuacja.


ComeT

Rekomendowane odpowiedzi

Po wpisaniu w google swoich słów kluczowych zauważyłem bardzo dziwną sytuację .

Moja nowa domena (www.daewooforum.pl) nad która pracuje regularnie od niespełna miesiąca odnotowała bardzo duży spadek , przy moich dwóch najważniejszych keywordsach - Polskie forum Daewoo (była już na 3 pozycji) i Daewoo forum (była na 59 pozycji) Pozycje te z dnia na dzień rosły , a obecnie nie ma jej nawet na 20 stronie wyników.

Sytuacja jest o tyle dziwna, że w tym momencie na pierwsze miejsca (przy tych słowach kluczowych) wskoczyła moja stara "domena" (www.daewoo.webd.pl) którą sporadycznie linkowałem może z tydzień :unsure: , ostatni raz ponad 3 miesiące temu . Jeszcze nie dawno znajdywała się ona na odległych pozycjach ...

Ban to raczej nie jest bo w wynikach się znajduje :

https://www.google.pl/search?hl=pl&q=si...=Szukaj&lr=

I tutaj rodzą się następujące pytania :

1.Co może być przyczyną takiego nagłego spadku ?

2.Może mieć na to wpływ to że zmieniłem wczoraj szybkość indeksowania na poziom "Wolniej" ?

Pozdrawiam.

ComeT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. na przykład koniec Fresh Site Bonus

2. nie

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ComeT:

Wklej do pliku .htaccess w katalogu głównym starej domeny to:

RewriteEngine On

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.daewoo.webd.pl

RewriteRule ^(.*)$ https://www.daewooforum.pl/$1 [R=permanent,L]

W niedługim czasie z indeksu zniknie stara domena, na topie pojawi się nowa stronka. To się nazywa przekierowanie 301.

P.S. We wcześniejszych postach Cie wkręcaliśmy.

"Bestia najgorsza zna nieco litości, lecz ja jej nie znam, więc nie jestem bestią" - William Shakespeare, Richard III.

Gido.pl Must.pl Kokai.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności