Skocz do zawartości

Stara domena


yoyos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam domenę www.phs.pl , której chyba jedyną zaletą jest to że istnieje od 98r. Prowadzi do niej tylko parę kiepskich linków, ma PR - 2.Mimo tego w google dla frazy "handel spożywczy jest ciągle na 5 - 6 miejscu, a dla "polski handel" na 24. Jest tak niezależnie od tego co tam wrzucę, czy joomlę z przykładowymi tekstami czy parę linków, zawsze to indeksuje na 5-6 miejscu. Mam zamiar postawić na niej serwis dotyczący zupełnie innej branży i w związku z tym chciałem zapytać, czy to sam wiek domeny na tyle ją faworyzuje i czy będzie skuteczne pozycjonowanie dla dość trudnych fraz tylko przez ręczne dodawanie do katalogów. Jeżeli tak, to w jakim tempie to robić, a może lepiej zlecić to specjalistom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekiedy taka domena może właśnie przeszkodzić w pozycjonowaniu na niej docelowego serwisu. Są różne poglądy na ten temat jedni lubią stare domeny bo trudniej na nich wpaść w filtr i można je od samego początku mocno linkować. Inni lubią nowe domeny powolutku dokładnie systematycznie pozycjonować. Najlepszym wyjściem było by mieć starą domene dobrze linkowaną wcześniej i tematycznie zwiazaną z przyszłym serwisem. Ale wiadomo tak to tylko w erze :tancze:

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności