Skocz do zawartości

Sponsor w Polsce jak szukać? Wasze doswiadczenia?


Rekomendowane odpowiedzi

No troche sie zaroilo od nowych postow wielkie dzieki Panowie

szkoda ze nie ma Pan hehe :tancze:

No ale za nim będziesz mówił o swoim pomyśle opatentuj go

Swieta racja lecz raz topatent kosztuje :(

dwa to sprawa wyglada tak ze to juz jest i istnieja witryny z tym biznesem

lecz nikt jeszcze do doszedl do tego ze mozna na tym zarabic w inny sposob

i co najwazniejsze wystarczylo dodac kilka bardzo istotnych opcji

dzieki czemu masz Asy w kieszeni i mysle ze malo kto sie nie oprze temu

a kto wie moze nawet wy z tego forum zapukacie do mnie co jest bardzo prawdopodobne :)

Dlaczego :

1) to ze jest to za darmo

2) oplata tez jest wzieta pod uwage ( groszowe pieniadze )

3) prostota dzialania

4) prestiz witryny z mozliwoscia znalezenia bardzo przydatnych plikow

nie jakies badziewia tylko wszsytko jest sciagane i aktualiwoazne z krajow ameryki ,europy i czasami PL.

5) interes sie kreci do 1- miesiac ( a nie raz na jakis czas czy raz na rok)

Reszte zachowam w swojej glowie :)

Co do aniolow biznesu dowiedzialem sie ze trudno trafic na kogos takiego ,ze bedziesz pracowal i mial odpowiednie zyski ...

jak napisal to qgito

juz to sprawdzilem ,ale sa tacy co potrafia docenic pomyslodawce co do tych opinii poznalem kogos kto juz tam zawital jakis czas temu wiec jak narazie zostwiam ta witryne...

Większe ryzyko natomiast ponosisz nie mówiąc o swoich pomysłach nikomu... Bo wtedy zazwyczaj zostaje to tylko na poziomie pomysłu.

No jest w tym prawda tylko ,ze ja nie mam zamiaru zostawiac to na poziomie pomyslu jesli czytales moje posty to pewnie wiesz ze jak to sprzedam to ktos na pewno to wykorzysta :P ale doszedlem do wniosku iz pozyczka plus dochody obecne z witryny mogly by nawet juz namieszac na rynku PL.

lecz obawa pozostaje : z czego zaplace ludzia ,gdy strona bedzie oczekiwala wieksza ilosc rak do pracy tym bardziej ze potrzebni beda ludzie znajacy sie na budowaniu portali hmmm ...

Lecz przyznam ,ze duzo mi rozjasnilo umysl co do maxiora jakim sposobem osiagnal sukces

i powiem ze to jest bardzo tania REKLAMA :jezyk1:

ale spam mnie nigdy nie interesowal i jak narazie hehe nie bede po to siegal i zamierzam szukac wsrod znajomych co maja kase i sa na tyle OK ze nie zostawia mi ochlapow ...

Pozdrawiam i bede staral sie informowac was o stanie sytuacji i jeszcze raz wielkie dzieki za wasze opinie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
1) to ze jest to za darmo

2) oplata tez jest wzieta pod uwage ( groszowe pieniadze )

Tak to opisałeś, że jedno wyklucza drugie :P

4) prestiz witryny z mozliwoscia znalezenia bardzo przydatnych plikow

Jeśli tylko na tym ma się opierać sukces to sukcesu niestety Ci nie wróżę.

Niemniej

życzę Ci, abyś za rok odwiedził ten topic i napisał "Patrzcie Panowie jednak mi się udało, to mój serwis a tu macie screena do mojego nowego porsche, który stoi w garażu mojej willi na Karaibach" :tancze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności