Skocz do zawartości

Nowy operator P4 = Play


Pasja

Rekomendowane odpowiedzi

Może odnośnie całego 'halo' w TVN24: było to tak sztuczne ;) ciekawi mnie tylko ile TVN dostał od P4 lub ile % udziałów w przedsięwzięciu ma TVN. Całe to podawanie nazwy o 21. Rozumiem, że to wzbudza zainteresowanie, no ale dla osób które z marketingiem choć troche miało styczności oceniło to jako żenade ;).

A co do oferty: dziwne, ale cały czas nie moge znaleźć żadnej konkretnej oferty, taryf itp? Ma ktoś może linka, czy z tego też zrobią 'halo' :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do oferty: dziwne, ale cały czas nie moge znaleźć żadnej konkretnej oferty, taryf itp? Ma ktoś może linka, czy z tego też zrobią 'halo'

Nie ma jeszcze zaprezentowanej oferty.

TVN nie ma udziałów, ale Grupa ITI współpracuje przy nadchodzi4.pl (blogi itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na obniżenie cen a nie na kolejne śmieciowe funkcje dla gimnazjalistów.

Muszą obniżyć stawki żeby wejść - więc to nastąpi. Grupą docelową z pewnością staną się klienci biznesowi bo to oni nabijają $ operatorowi. Jestem prawie pewien, że będą 2 oderty skierowane do osób młodych (nie gimnazjalistów) którzy mogą wydać 150pln w miesiącu na bajery i dla biznesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

play.pl nie wykupia bo to jest domena firmy play - chyba najwiekszego dystrybutora gier na pc w polsce :) Czyli nie byle jaki sklepik, pod ta nazwa sa juz chyba pare lat i wydaje mi sie ze troche ta swoja domene wypromowali ;)

;)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całej afery wokół nowego operatora najciekawszy wydał mi się news o przejściu do nowej sieci Germanosa (robiącego 40% sprzedaży abonamentów, i 30% sprzedaży prepaid dla Ery). Niezły cios dla Ery, niezłe wejście P4. 320 dobrze rozpoznawalnych punktów sprzedaży w całej Polsce na "dzień dobry"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdamD, mówisz rozumiem o tym? Dzięki temu Germanos stał się udziałowcem P4 o czym pisałem tutaj

Nie wiadomo jeszcze tylko kiedy Germanos zacznie oferować usługi P4. W tej chwili wysłał do PTC jedynie informacje, że zamierza zerwać umowę. Od momentu kiedy ją wypowie musi minąć okres wypowiedzenia czyli 3 miesiące. Zapoznaj się też z tym - a będziesz wiedział, że nie będzie to 320 punktów, możliwe że sieć sprzedaży Germanosa mocno się skurczy zwłaszcza teraz kiedy P4 przedstawiło że ma to być marka dla młodych ludzi, a na tym się nie zarabia. Wiadomo jest że główną grupą docelową i tak będą klienci biznesowi. Osobiście uważam, że dla nich będzie przygotowana osobna oferta 3G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności