Skocz do zawartości

Dotacja dla Spółki z.o.o


Korpo

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywście: https://letmegooglethat.com/?q=dotacja+dla+nowo+otwieranej+spółki+z.o.o 

Ale z reguły dotyczy to JDG, dla ZOO 3ba się naszukać.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń, zapytaj, dowiedz się. Ja za Ciebie tego nie zrobię.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2022 o 23:19, Korpo napisał:

Czy można dostać jakąś

Jakąś można...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2022 o 23:19, Korpo napisał:

Czy można dostać jakąś dotację dla nowo otwieranej spółki z.o.o ?

 

Nie. 

Nie otwiera się spółki bez kapitału i pomysłu na biznes. Dotacje, dofinansowanie można otrzymać ale spółka musi działać i przynosić zysk.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, SzlafRock napisał:

Nie. 

Nie wprowadzaj człowieka w błąd. Jest szereg dotacji europejskich dla nowopowstałych firm, jednakże należy spełnić określone kryteria.

28 minut temu, SzlafRock napisał:

i przynosić zysk

kolejna bzdura, firmy z branż naukowo/badawczych zyski generują po skończeniu tych badań (oczywiście z sukcesem)

 

Wskaż mi w dotacjach europejskich przeznaczonych dla firm z branży badawczej/naukowej/ekologicznej ten warunek "zyskowności"

https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/wiadomosci/fundusze-europejskie-na-zalozenie-firmy/

Edytowane przez Beerbant

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Beerbant napisał:

Wskaż mi

 

Nie chce mi się z tobą dyskutować ale wskażę ci tylko drogę abyś nie błądził. Przeczytaj ze zrozumieniem wszelkiej informacje z linku jaki zapodałeś.

:D 

  • Haha 2

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzlafRock napisał:

Nie chce mi się z tobą dyskutować

To akurat wiem, zawsze jak komuś brakuje argumentów na swoje bajki to tak pisze ;)

  • Like 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności