Skocz do zawartości

Banowanie domeny w Google / usuwanie takiej domeny


Bat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Ostatnio zmieniałem domenę mojej strony i chciałbym starą domenę wraz z jej zaindeksowanymi stronami usunąć z Google. Nie widzę tam jednak takiej opcji, więc może da się po prostu ją zbanować? Jak mogę tego dokonać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie "banuj" <lol> mozna usunąć domenę z indeksu, ale w tym przypadku korzystniejsze będizej ka zrobisz przekierowanie 301 ze starej domeny na nową

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę. Ile się czeka na to? No i na jakiej podstawie google będzie wiedzieć, że to moja domena?
nie "banuj" <lol> mozna usunąć domenę z indeksu, ale w tym przypadku korzystniejsze będizej ka zrobisz przekierowanie 301 ze starej domeny na nową

Słyszałem o tym przekierowaniu. Użytkownicy wiedzą o nowej domenie i dla mnie korzystniej będzie całkiem wyrzucić stare indeksy z google, razem z domeną. Nie mam zamiaru jej dalej opłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Lepiej zrobic przekierowanie. Wtedy wpisy google dla starej domeny zmienia sie na nowa. Nie bedziesz musial zaczynac pozycjonowania od zera
Przepraszam bardzo, ale zauważyłem na tym forum narzucanie innym swojego zdania 20 razy w temacie o tym samym. Jeśli nie chcę zrobić takiego przekierowania to może po prostu koniec tematu?
Zapewne to strona Web Dwa Zero i dla niej nie trzeba google.

Nie uznaję takiego podziału jak śmieszne web 2.0, ale przyznam rację, że nie trzeba mi Google do tej strony, a tymbardziej do starej domeny.

Proszę o szybką pomoc, bo lada dzień domena mi wygaśnie i nie będę miał na nią wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wieloma frazami pokazują się zaindeksowane moje podstrony na wysokich pozycjach. Chcę uniknąć komunikatu "nie można znaleźć serwera" kiedy domena przestanie istnieć - a tak będzie jeśli moje podstrony szybko z Google się nie ulotnią. Co do pozycjonowania od nowa to akurat nie interesuje mnie to, moja strona sama się pozycjonuje i nowa domena nie będzie problemem, Google już ją ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru dyskutować czemu nie chcę przedłużyć domeny, co mam za stronę internetową i co czytam na dobranoc. Zadałem pytanie konkretnie, czy mogę otrzymać konkretną odpowiedź na temat?

Pod tamtym linkiem domenę już zgłosiłem, zobaczymy co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności